Rodinné stravovanie v Chicagu Southland

Cesty výlety „Feed Me“ Mantra, je jednoduché, ale nie vždy jednoduché. Na našej domácnosti hľadáme rozšírenie „večere doma“, kde sa potulujeme. V nepretržitom prehliadaní pre vysoko kvalitné, cenovo dostupné, regionálne a chutné jedlo som zabalil deti a na víkend išiel do Chicaga Southland. Ak existuje jedna vec, ktorú Chicago presne chápe, ako sa má robiť, rovnako ako dobre, uspokojí to potraviny v nás všetkých.

Reštaurácia na terase, Orland Park

So šiestimi miestami v Chicagu v reštaurácii Patio slúži už viac ako 30 rokov ocenené grilovanie, sendviče, domáce polievky, ako aj šaláty z čerstvých záhrad. Stravovanie v priestrannom modernom, retro, „Outside Comes Indeors“ Orland Park Poloha, z primárneho pultu sme zadali naše objednávky, štýl jedál. Vytiahnutý bravčový sendvič (Hickory fajčený a udusený v BBQ omáčke za 5,49 dolárov) dostal moju „ja, keď som býval v Texase, ako aj teraz smiešne vysoké očakávania BBQ“. Jeden mladík kúpil špagety (domáca mäsová omáčka podávaná s francúzskym chlebom), ako aj druhý grilovaný syr (čerstvo upečený biely chlieb grilovaný americkým syrom, ako aj podávaný s nakladaným, ako aj slaným yea! -Fries); Obidve za 5,25 dolárov. Jedlo, ktoré nie je schopné prejsť okolo pultu zmrzliny, jedlá zmrzliny Superman zaokrúhlili.

Restaurant & Pizzeria Ed & Joe’s Restaurant & Pizzeria, Tinley Park

Ak máte náladu na autentickú tenkú kôru gurmánskej pizze, Ed & Joe’s v úchvatnom centre mesta Tinley Park musí byť „musí sa zastaviť“ vo vašej itinerári domácnosti v Chicagu Southland. Ed & Joe’s, ktorý bol pochopený pre špičkové komponenty, ako aj „pomalé“ jedlo, zdokonaľuje stravovanie a stravovanie zážitkov už 50 rokov. Pomocou online akustickej hudby tri noci týždenne, každodenné špeciály, ako aj stimuly v sociálnych sieťach, pripravte sa na to, aby ste sa mohli venovať atmosfére, keď je vaše jedlo pripravené. Zaujíma sa o meno, ako aj ich regionálnu popularitu, tanier Schmods (francúzsky chlieb namočený do prírodného talianskeho hovädzieho vývaru, ako aj v peci pečených mozzarellou, ako aj parmezánskymi syrmi, ako aj podáva Naše pizzy pečené v rúre. Mladí šťastne rozdelili jednu polevu (11,25 dolárov), zatiaľ čo som sa hodil na Putanesca (preliaty čerstvým cesnakom, feta, syrom mozzarelly, kocky paradajok, čerstvej bazalky, ako aj olív). Medzi tromi z nás zostali dve malé pizzy oveľa viac ako dostatočné na obnovenie sa do nášho hotela na neskoré noc (a skoro ráno) občerstvenie.

Jason’s Deli, Oak Lawn

Jason’s Deli, ktorý oslávil 35 rokov podávania skutočne skvelého jedla, bol nedávno zvolený za #1 Deli v Amerike časopisom rodičov. Na našej prvej plavbe Jason’s sme sa zbavili s nádejou na ponuky detí všade. bezplatné dusičnany, človekom vyrobené farby, ako aj kukuričný sirup s vysokým obsahom fruktózy, detské jedlá, ako aj J.D. Pleskové cestoviny, ako aj hydina Alfredo (každý za 3,59 dolárov). Organické jablká, organické mrkvy, čerstvé ovocie alebo hranolky, ako aj organická jablková šťava, organické mlieko sú zahrnuté v cene. Mládežníci šťastne olízali svoje bezplatné kužele s nízkym obsahom tuku, zatiaľ čo som popíjal kávu z skutočného hrnčeka a užíval si, že profesionáli Deli pripravili Muffalettas a Paninis pre šťastných, hladných a vyzerajúcich zákazníkov.

Reštaurácia a pivovar Flossmoor Station, Flossmoor

Úžasné prekvapenie pre našu kulinársku exkurziu, reštaurácia Station Flossmoor Station a pivovar je vynikajúcim miestom pre históriu, ako aj vlakových nadšencov všetkých vekových skupín. Budova, ktorá sa nachádza v priblíženej železničnej stanici, zostáva susediaci s aktívnou linkou METRA. V srdci centra Flossmoor človek nemôže pomôcť, ale cítiť sa, že môže byť len v Európe. Objednávanie z detského jedla na železničnej tematike sme zdieľali Dippers (mrkva, ako aj zelerové tyčinky, dusené brokolice, ako aj najlepší chlieb, ktorý prilepí na túto stranu Mississippi, 4,59 dolárov), ako aj zdravie a wellness uhryznutia (ovocné kaboby s kabobmi s. Ovocný ponor, 2,99 dolárov). Mladí si kúpili zvolené cestoviny, ako aj hydinové lumbers pre svoje predjedlá, nie rybie filé (4,79 dolárov) alebo 1/4 doska rebrovej večere (6,99 dolárov), ktorú navrhol drahá mama. Aj keď sme sa nasýtili, aby sme si dokonca kúpili gelato alebo jogurt zo sezónnej zmrzliny Caboose, vyskočili sme do železničných automobilov a nákladných automobilov, aby sme overili všetkých 24 zálievok – oprávnene odchádzali so záväzkom, aby sme sa vrátili, keď nabudúce prejdeme s mestom.

Súvisiaci

Rodinná dovolenka v Chicagu SouthlandSne pozvaná, aby strávila víkend v Chicagu Southland, pozostávajúci zo 62 štvrtí hneď za mestskými limitmi, máme nové preferované miesto, ktoré natiahnete nohy a tiež sa zmocní sústu na jedenie. Vďaka množstvu liniek Metra Public Transit Lines je Chicago Southland úžasnou oblasťou, ktorú chcete naskočiť …
3. augusta 2011 v „Illinois“

Nezvyčajná pôda: Metropolitné poľnohospodárstvo, ako aj stravovanie v domácnosti v Chicagothe Greenest Restaurantnull