5 najlepších vecí, ktoré môžete hrať v Bahrajne, ako aj kde zostať

, plánujete čoskoro cestovať do Bahrajnu? Vyskúšali sme naše nápady nižšie o veciach, ktoré sa majú vystupovať v Bahrajne s navrhovanými zájazdmi!

Foto: Harold Heindell Tejada CC By-ND 2.0
Trochu súostrovia na Blízkom východe sa táto krajina môže pochváliť prírodnými aj človekovými ostrovmi. Jeho bohatá história, ako aj kultúrne dedičstvo sa datujú pred nespočetnými rokmi. Z tohto dôvodu sa určite potešíte vo svojom čase strávenom v tejto malej krajine, keď sa pozriete na oveľa viac miest. Nižšie je uvedený náš zoznam najvýznamnejších miest, na ktoré treba ísť, ako aj veci, ktoré sa majú vystupovať v Bahrajne.

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

Ako ukázať angličtinu na Blízkom východe – úloha mentora TEFL v arabských krajinách

Cestujte na Blízky východ – jeden týždeň cestovného plánu cestovania pre Omán

Najlepšie plaviace sa destinácie na Blízkom východe

Sprievodca správou peňazí na Blízkom východe

Najlepšie pivá v juhovýchodnej Ázii

Obsah

Zoznam najlepších vecí, ktoré sa majú hrať v Bahrajne

1. Stratený raj vodného parku Dilmun
2. Bahrajnské národné múzeum
3. Mešita al-fatih (veľká mešita)
4. Bab El-Bahrajn Souk
5. Qal’at al-Bahrajn
Kde zostať v hoteli BahrainBudget
Luxusný hotel

Zábavné fakty o Bahrajne

Zoznam najlepších vecí, ktoré sa majú hrať v Bahrajne

1. Stratený raj vodného parku Dilmun

Foto frans Zwart CC BY NC-ND 2.0
Toto je najväčší park v Bahrajne, ktorý pokrýva plochu okolo 77 000 metrov štvorcových. Myšlienka parku je založená na histórii obdobia Dilmunu. Všimnite si, že sa to ukázalo na kamenných sochách parku, ako aj o architektúre. Vo vnútri je oveľa viac ako 18 snímok, ako aj atrakcie sú dobre zmiešané, ktoré produkujú púštnu oázu, ktorú si môžu návštevníci všetkých vekových skupín absolútne tešiť.

2. Bahrajnské národné múzeum

Foto: Francisco Anzola CC od 2.0
Dôležitý krok v porozumení histórie tohto malého kráľovstva, hoci je v historických aj kultúrnych pojmoch veľký. Najlepšia organizácia, mimoriadne dobre označené trasy, ako aj poklady, ktoré sa dajú objaviť. Od času legendárneho Gilgamesha, keď sa Bahrajn nazýval Dilmun, s troskami od času Alexandra fantastického až do objavenia ropy, určite tu veľa objavíte. Pre ďalší dinár na osobu si nepamätajte vziať loď v blízkosti múzea, aby sa dostala do Fort Bu Maher.

3. Mešita al-fatih (veľká mešita)

Foto: Jacobs – Inovatívne včely CC od 2.0
Na rozdiel od mnohých ďalších mešít v regióne sa to vyznačuje jeho vnútornou jednoduchosťou. Ešte jedna skvelá vec je pravda, že máte krátke, ale hlboké, sprievodné výlety vo vnútri mešity. Ak chcete vstúpiť, existujú kódy šaty, ktoré chcete sledovať; Pre mužov, dlhé nohavice a košele. Pre ženy, dlhé, nie tak dobre tesné nohavice, ako aj top (ani tesné, ani priehľadné) s dlhými rukávmi, ktoré siahajú až po členky, tiež potrebujete šatku-oveľa lepšiu veľkú šatku.

4. Bab El-Bahrajn Souk

Nachádza sa v centre mesta a je to kompaktný, praktický trh, kde môžete objaviť mementá pre každý vkus. Rutinné autobusy sa môžete ekonomicky dostať na trh.

5. Qal’at al-Bahrajn

Foto: Stepnout CC BY 2.0

Toto miesto je určite najobľúbenejším archeologickým miestom na ostrove. Qal v Bahrajne je v Bahrajne veľký a nevyhnutný. Mesto bolo s najväčšou pravdepodobnosťou od roku 2300 pred Kristom. Je to financovanie starovekého Dilmunu, ktoré hralo zásadnú funkciu v námornom obchode medzi súčasným Irakom, Ománom a Pakistanom / Indiou. Qal’at al-Bahrajn, ako je to dnes, bol takmer úplne usadený od Dilmunu až do 18. storočia nl a potom bol opustený. V pozadí sú fantastické obrazové šance na starodávne zrúcaniny, ako aj súčasné mesto.

Kde zostať v Bahrajne

Hotel

Opätovné apartmány

Nachádza sa v Maname, 5 km od Bahrajnského národného múzea, ako aj 9 km od Bahrain City Center Mall. Byt alebo byt používa 3-hviezdičkové ubytovanie s vnútorným bazénom.

Cena: Začína sa za 32 dolárov za noc pre základné štúdio, pridajte 5 dolárov za dane, ako aj poplatky, ako aj za bezplatné zrušenie.

Luxusný hotel

Hotel Four Seasons Bahrajn Bay

Hotel Four Seasons Hotel Bay Bay sa nachádza v Maname a ponúka sofistikované ubytovanie s výhľadom na Arabský záliv. Má bielu piesočnatú pláž a zahŕňa fyzické fitnescentrum, 5 reštaurácií, 5 zážitkov na kúpanie, ako aj bezplatné wifi. Všetky priestory sú vybavené sofistikovanými interiérmi. Každá suita obsahuje samostatný obytný priestor s televízorom s plochou obrazovkou, dokom iPod, ako aj prehrávač Blu-ray. Hostia sa môžu tešiť z celosvetových jedál od Cut By Wolfgang Puck, ako aj nápad s otvoreným končatinom v kuchyni v Bahrain Bay.

Cena: Začína sa za 332 dolárov za noc za pozoruhodnú posteľ vesmírneho kráľa, pridajte 71 dolárov za dane, ako aj za poplatky, ako aj pre násES bezplatné zrušenie.

Toto sú možné veci, ktoré môžete vykonávať v Bahrajne. Takže ak ste pripravení zabaviť sa aj zaujímavý výlet, rozumiete tomu, čo robiť, ako aj kam ísť! Takže si zabaľte svoje veci a pripravte sa na úžasný zážitok v Bahrajne.

Zábavné fakty o Bahrajne

Bahrajn je 3. najmenšia krajina v Ázii.

Je to tiež najmenší suverén na Blízkom východe.

Bahrajn má 33 prírodných ostrovov, ako aj 51 umelých ostrovov.

Domácnosť Al Khalifa vládla krajine vzhľadom na to, že 1782.

Názov Bahrajn označuje „2 more“.

O spisovateľovi

Ahoj! Som Fatima. Moje prvé veľké cestovanie bolo v roku 2016 v nádhernom meste Cebu. Potom som premýšľal o cestovaní. Teraz sa teším z objavovania jazykov, ako aj kultúr inej krajiny. Mojím cieľom je ísť ročne aspoň do jednej krajiny, ako aj podeliť sa o svoje skúsenosti s ostatnými ľuďmi so skladaním alebo blogovaním. Zažite moju cestu tým, že sa so mnou dodržiava na Instagrame.

Ste na Pinterest? Pripínajte tieto!