Čo je Colourwalk? Presne ako posunúť svoju cestovnú fotografiu na ďalšiu úroveň

, ktorá sa chystá na farbu Colourwalk, odhaľuje podrobnosti o vašom okolí, ktoré ste nikdy predtým nevideli, ako aj svoju cestovnú fotografiu od snímok do série. Tu je presne to, ako začať vlastný farebný chodník.

Myšlienka Colourwalk je základná, ako aj odvolanie je v jednoduchosti. S vačkou v ruke, všetko, čo vyžaduje, je ísť von a hľadať farbu.

Zachyťte obrázky tejto farby, keď idete, ako sa stáva vláknom, ktoré spája vaše obrázky počas vašich ciest.

Táto inovatívna metóda je tiež mimoriadnym nástrojom všímavosti. Udržuje vás v súčasnosti a pomáha vám, aby ste sa zamerali počas každodenných aktivít.

Aj keď využívame farebné prechádzky ako fotografický nástroj; Kamaráti tiež uviedli, že je to aj oslňujúca hra pre mladých ľudí. Využívajú farebné prehliadanie, aby udržali kúsok, ktorí majú záujem počas dlhých prechádzok.

Možno sme koniec koncov len obrovskí mladí ľudia.

Ako vyrábať svoj vlastný Colourwalk:

Vezmite si kameru alebo telefón

Chodiť von

Vyberte si farbu

Zistite, kam vás zážitok zaujme!

Farebná prechádzka je najlepšou aktivitou, keď sa tiež necítite zvlášť inovatívne. Vyžaduje to úzkosť z príchodu s konceptom fotografickej série a umožňuje vášmu oku blúdiť.

Ako zvoliť farbu pre svoj farebný chodník

Existuje veľa metód na výber vášho zamerania na Colourwalk:

Vyberte si svoju milovanú farbu

Vyberte najjasnejšiu farbu, akú môžete vidieť

Vyberte najzjavnejšiu farbu

Vyberte si niečo zriedkavé

Nechajte svoje miesto ukázať vám, čo je najvýznamnejšia regionálna farba

Vidíte, farba nie je dôležitá.

Záleží na tom, že svoje zameranie zmeníte z vecí na úrovni povrchu, ktoré môžete vidieť, ako aj hľadať nezistiteľné farebné vlákna, ktoré sú tkané s vašou polohou.

Dokonca aj neobvyklé farby môžu overiť významné, keď ste na nich naladení.

Rovnako je v poriadku, aby sa na vašej prechádzke rozlošila niekoľko farieb. Urobte z toho dúhovú farbu. Alebo môžete hľadať jeden, ako aj váš kamarát môže hľadať niečo iné.

Skutočné šťastie je vidieť niečo, čo ste nikdy predtým nevideli.

Aj keď je to oblasť, v ktorej ste predtým boli, zmena zamerania na farebnú prechádzku si všimnete veci, ktoré ste prehliadli v minulosti.

Colourwalks, ako aj cestovná fotografia

Pre vašu cestovnú fotografiu to naznačuje, že môžete bez námahy vyrobiť sériu s farbou spájajúcou vaše obrázky.

Alebo možno farba konkrétnej položky zachytí vaše zameranie. Moje ako dvere nie sú trikom, ako aj fotografovanie toho istého veci je tiež pre nádhernú sériu fotografií.

A aj keď cestujete na vlastnom dvore, uvidíte nové podrobnosti vo svojich susedných uliciach, ktoré ste nikdy predtým nepozorovali. Je to tento aspekt všímavosti, ktorý zvyšuje farebnú prechádzku z rutinnej činnosti k inovatívnej zásuvke.

Každý je inovatívny a vyberá Colourwalk je fantastická metóda rozvoja vášho inovatívneho svalu. Dokonca aj v súčasnom susedstve sa snaží nájsť čierne alebo biele vaše oko, aby ste si všimli odvolanie v detailoch.

A farebná prechádzka nie je obmedzená iba na architektúru.

Odevy na ľuďoch, ktorých vidíte, ako aj príroda okolo vás, môžu pridať do vašej fotografickej série.

Ak chcete skutočne vidieť celý účinok svojej farebnej prechádzky, upravte svoje obrázky do videa alebo ich zložte do galérie alebo priečinka v telefóne, aby ste videli farebné vlákno, ktoré ich spája.

V akom meste by ste chceli ísť na farbu?