Čo sa má nosiť na Blogger 2014 – Men’s Edition

Práve minulý týždeň sa ma pani Romanka spýtala, čo budem mať tento rok na profesionálneho spisovateľa blogu.

Moja odpoveď: „Uh?“

Skutočne som tomu neveril. Na rozdiel od pani Romany, ktorá sa o to už nejaký čas obáva.

Aj keď nie som zvlášť zdôrazňovaný o svojom šatníku, veril som, že som si uvedomil, že na tohtoročných blogovacích slávnostiach by som dal svoje myšlienky na to, čo by sme mohli alebo musíme športovať na tohtoročných blogových slávnostiach:

Zásadné je uvoľnenie … Avšak nie tak dobre uvoľnené. Toto je koniec koncov technicky pracovnou udalosťou. Nehovorím plne fit, ako aj kravaty – pokiaľ nevykladáte fit a kravatu!

Budete si sadnúť na dlhý čas, takže sa uistite, že ste pohodlní. Denim sú v poriadku, ale udržujte ich elegantné. Našťastie – na rozdiel od našich náprotivkov – sme povolili nosiť pohodlné topánky. Keď sa však znova, uistite sa, že sú milí. Pri mimoriadne sa skontrolujte, či sa rozhodnú pre zvyšok vášho oblečenia.

Pokiaľ ide o vrcholy, tričká TEE sú skvelým začiatkom. Skontrolujte, či sú tričká tričiek momentálne. Rovnako som dostal pár tmavších tričiek tričiek, ktoré verím, že som zabalil – sú fantastické, pretože (a kedy) znižujem jedlo na jednej z prestávok čaju!

V opačnom prípade sú tričká v poriadku, ale uistite sa, že nie sú mužským ekvivalentom toho, čo by ten chlap repeller nosil. Pamätajte, že v tomto budeme vyťažení, takže je čas reprezentovať!

Prinášam svoju milovanú bundu sako ako obvykle. Je to skutočne užitočné pre jazzovanie džínsového oblečenia tričiek. Podobne vám poskytuje niekoľko vreciek na udržanie vecí (jedlo?) V.

Nepamätáte si tento večer tento večerný večer v Helm Bar má tento rok námorný štýl. Stále som na tento úplne nepripravený. Krátko na odrezanie nohy a vyrazenie na oko – veci, ktoré naozaj nechcem robiť – hádam, že dostanem nejaký druh kapitánskeho klobúku alebo lebky, ako aj krížové kosti z hornej časti niekde … ak Máte nejaký druh nápadov, dajte mi vedieť!

Ako Sidenote sa domnievam, že som bol v minulom roku s najväčšou pravdepodobnosťou trochu ťažkopádny, čo sa má nosiť na post Blogger. Ospravedlňujem sa, ale stále na tom stále zostávam so svojimi zbraňami.

Čo budete používať na tohtoročné podujatie Blogger? Povedzte nám v komentároch!

Obrázky zostavené Mr Romance pomocou Polyvore.com.