30 zmiešaných nápojov za 30 dní – 8. deň: Daiquiri

Deň 8 z našich 30 zmiešaných nápojov za 30 dní Výzva: Daiquiri

Je to smiešne – odkladáme tento zmiešaný nápoj tak dlho, ako je to možné, pretože sme verili, že by to bolo zložitejšie. Tiež som mal v minulosti Daiquiris, ako aj to, že som nebol ohromený.

Som rád, že môžem uviesť, že táto skúsenosť mi ukázala chybu mojich metód, ako aj nebyť také kuracie mäso!

Po tom, čo som prišiel k svojim zmyslom, teraz chápem tento ovocný, ľadový a chutný nápoj je vynikajúcou zábavou pre oslavy a ideálny na to, aby ste sa dostali na sobotu večer!

Pôvodný Daiquiri, pomenovaný po pláži na Kube, bol skôr ako Caprioska alebo Caipirinha z Brazílie s rumom namiesto vodky alebo cachaca. Koncept pridávania ovocia prišiel neskôr, ako aj to, aké zjavenie sa ukázalo.

Dôležitá vec, ktorú treba mať na pamäti s súčasným Daiquiri (okrem toho, ako presne to hláskovať – ​​viac ako pavúk) je rovnováha úžasných a kyslých ovocia. Napríklad jahody sú prekvapivo koláčov, keď sa na pitie vložíte, takže budete vyžadovať zmenu množstva cukrového sirupu, aby ste kompenzovali.

Ako si vyrobiť jahodovú daiquiri

Tu je to, čo potrebujete:

Za každý nápoj

Single Determ Rum

Single Stanovte jahodového likéru

½ určiť citrónovú šťavu

½ – ¾ Stanovte cukrového sirupu

8-10 jahody-trup

Ľad

Veľké poháre na víno

Jigger Measure, Blender

Jahoda a zostať s ozdobou

Tu je to, čo robíte:

Najskôr vložte ľad do mixéra.

Nalejte do rumu, cukrového sirupu, citrónovej šťavy a jahodového likéru

Nakrájajte jahody na polovicu a tiež ich vložte do mixéra.

Nápoj premiešajte vysokou rýchlosťou na minútu, potom pri nízkej rýchlosti a skontrolujte zmes. Ak je stále dosť hrudkový, pokračujte v miešaní.

Nalejte do pohára a tiež ozdobte.

Rovnako sme urobili banán daiquiri, čo bolo chutné – aj keď verím, že sme obaja stále uprednostňovali jahodu.

Pre banán Daiquiri dodržujte vyššie uvedené pokyny. Je zrejmé, že budete musieť nahradiť jahody olúpaným banánom, ako aj likérom jahody s banánovým likérom. Požadujete iba ½, určujete cukrové sirup, pretože banán, ako aj likér, sú sladšie ako jahody.

Zistili sme, že konzistentnosť banánov Daiquiri je plynulejšia – s najväčšou pravdepodobnosťou, pretože banány sa ľahšie zmesia.

Keď je ovocie v sezóne, musíte vyskúšať mango daiquiri. Je to výborné!

Ak ako tento kokteil, bude sa vám páčiť naša ebook presne, ako usporiadať perfektnú večierok s zmiešaným nápojom.

Má pokyny s fotografiami na viac ako 35 rôznych miešaných nápojoch. Rovnako objavíte viac ako 10 kapitol najlepších tipov, ako aj techniky toho, čo požadujete, ako aj o tom, čo nemáte, zaručením, že vaše oslavy zmiešaných nápojov skončí tým, že sa stanú legendami.

Aj keď ste už predtým usporiadali oslavy zmiešaných nápojov, vynikajúce koncepty v tejto knihe vám pomôžu dokonale a zdokonaľovať vaše držanie. Rovnako ako programový repertoár zmiešaného nápoja!

Vaša iba za 9,99 dolárov, táto kniha udrží vaše oslavy čerstvé a ich okuliare plné!

Kliknutím na tlačidlo nižšie si kúpite teraz.

Alebo ak chcete viac informácií o tom, o čom je naša kniha, choďte na našu ebook Stránku Perfect Mixal Drink Celebration.

Obrázky pani Romance.