Povedala, že uviedla – presne to, ako navrhol

, najzaujímavejšou vecou, ​​ktorú povedal, uviedla, že čuduje sa, či budeme stále zosobášení do konca každého príspevku! Obaja sa skladáme na rovnakú tému, ale nekontrolovali sme prácu druhého až po jeho zverejnení.

Dnes je naše piate výročie svadobnej udalosti, takže sme verili, že vám povieme všetko o tom, ako sme sa zasnúbili.

Je pozoruhodné, ako presne to isté udalosť môže vyzerať tak inak ako perspektívy dvoch ľudí. Je to jeden z našich obľúbených príbehov.

Povedal:

Jeden z najstrašnejších momentov celého môjho života.

Povedala:

Áno!

A čo viac, hovorí:

Zúčastnili sme sa na Cookových ostrovoch. Je to jedno z najúžasnejších a očarujúcich miest, v ktorých sme kedy boli.

V noci, keď som plánoval vyskočiť túto otázku, sme sa zorganizovali, aby sme šli do peknej reštaurácie s názvom Tamarind, aby sme oslávili výročie, keď sme prvýkrát spokojovali pred 7 rokmi.

Napriek tomu, že sme v trópoch s predpoveďou večernej teploty okolo 25 dc (77DF), trval som na používaní bundy. Kde bol zvuk skrytý. Po pravde povedané, boli dve zvukové škatule kvôli vtipu, ktorý som hral na pani R, keď sme sa prvýkrát stretli.

Boli to jej 21. narodeniny, rovnako ako sme mali piknik s niektorými kamarátmi v parku v Sydney. Veril som, že by bolo zábavné zasadiť jej skutočné narodeniny prítomné v kabelke a potom ju predstaviť s najútočnejším zvukovým boxom, ktoré by som mohol objaviť s poznámkou.

Plán bol fantastickým úspechom, takmer ma zasiahla, keď som jej poskytol zvukovú skrinku – najmä pred všetkými jej priateľmi. Zistila, že tam túto poznámku uviedla, že jej skutočný darček bol v kabelke, ako aj to, že to bol iba (vynikajúci) vtip.

Takže som mal presne ten istý zvukový box v jednom vrecku, ako aj jeden ďalší so zvukom v druhej vrecku. Rovnako veľa prineste bez toho, aby ste si to všimli – odtiaľ bunda.

Objavili sme sa v reštaurácii, kde som sa najskôr zorganizoval, aby som ju požiadal, aby si ma vzala. Čašníčka nás sedela tak blízko k strašnému spevákovi klubu so svojou hroznou klávesnicou Casio, že sme s ním mohli byť aj na pódiu.

Pani R bola veľmi prekvapená, keď som požadoval, aby sme boli presťahovaní. Jediný náhradný stôl však bol v chodbe, kde personál obus platne. Ani veľké.

Mojou ďalšou voľbou bolo prejsť s ňou pozdĺž pláže priamo pri reštaurácii. Plán B bol prerušený, keď sa recepcia svadobných udalostí začala vynášať ohňostroje po celú dobu tejto časti pláže. Súkromné? Možno som sa ju opýtal na chodbe reštaurácie. Mal som šok.

Medzitým sa pani R hektická tešila na večeru a trápila sa, prečo som sa potil (aspoň som si zložil bundu – aj keď som ju musel odtiahnuť z servírky, keď sa pre mňa pokúsila zavesiť) . Nerobil som žiadny druh konverzácie. Nemám koncept, aké jedlo som jedol. Zrejme to bolo mimoriadne skvelé jedlo.

Cítite sa, že nado mnou visí zlyhanie, navrhol som, aby sme sa chystali na peknú prechádzku po pláži pred našom hotelom. Očarujúca prechádzka pod hviezdami s pobrežím Tichého oceánu lapal na okrajoch nášho tropického ostrova. Kto by to mohol odmietnuť? Pani R, to je kto.

Len sa chcela dostať späť do vesmíru a po jedle si oddýchnuť.

Posunul som bod rovnako dobre, ako sme hektickú prechádzku, keď sa pýtala, prečo som si priniesla kabát so sebou – dokonca aj na tejto prechádzke po pláži. Nejako som sa vyhýbal otázke, musel som však dlho čakať, kým som veril, že by bolo menej zrejmé, že sa dostanete na jedno koleno.

Už ste niekedy počuli svoj srdcový rytmus v ušiach? Už ste to niekedy počuli tak hlasné a jasne, že by ste mohli určiť každý otvor bicuspidu a zatváranie? Každá komora, ako aj naplnenie predsiení, vyprázdňovanie a potom sa znova naplníte? Ak ste niekedy navrhli, budete mať.

Ale ja som sa ponoril. Urobil som to. Nevidel som svoje slová. Môj vtip dokonca fungoval.

A neľutoval som to. Ani jediný zatiahnutý srdcový rytmus.

A ešte jedna vec, hovorí:

Boli sme v raji. Boli sme na Cookových ostrovoch, ktoré spolu oslavovali naše 7. výročie, ako som bol extatický. Cookové ostrovy boli v mojom zozname kontajnerov už mnoho rokov, ako som nemohol uveriť, že sme tam boli skutočne.

Vedúci, ako je naša dovolenka, ma pracovný spolupracovník celé týždne škádlil, že to bolo rovnako očarujúce, ako aj Jim, ktorý sa chystá navrhnúť. Bol som neústupný, že sa to nestane, pretože sme o tom hovorili, rovnako ako boli šťastní, ako sme boli, rovnako ako nevyžadovali sa oženiť.

Oslavovali sme však naše výročie randenia a objavili sme túto nádhernú regionálnu reštauráciu v dome na pláži, ktorú sme si rezervovali na večeru.

Keď som sa v tú noc pripravil, bol som nadšený, ale Jim vyzeral trochu mimo farby. Stále som sa ho pýtal, čo sa deje, rovnako ako keby sa cítil zle. Bol som naštvaný, pretože som nechcel zrušiť večeru, tak som mu povedal, že potrebuje iba drink, rovnako ako bude v poriadku. Vzal si bundu, čo bolo čudné, avšak jaVeľa z toho neveril.

Večera bola veľkolepá. Mali sme skoršiu nehodu s našim stolom a požiadali sme o pohyby. Nikto si nechce sedieť vedľa speváka s klávesnicou, ktorá má rád záložnú stopu Bossa Nova.

Okrem trochu syrovej zábavy bola reštaurácia božská. V záhradách reštaurácie sa konala malá svadobná udalosť, ako aj ja, Jimovi, to bude perfektné konanie svadobných udalostí.

Stále som nemal žiadny koncept, ktorý by navrhol.

Na oslavu svadobných podujatí boli ohňostroje (páči sa mi ohňostroj), ako aj to, že to bola nádherná noc. Bol som pripravený vyvaliť sa odtiaľ späť do nášho hotela, keď Jim navrhol prechádzku po pláži pred reštauráciou, ale uviedol som: „Nie, pláž pred naším hotelom je krajšia. Vráťme sa tam. “

Jim sa zdal trochu naštvaný, ale vrátili sme sa späť do nášho hotela a nakoniec sme išli na prechádzku po našej pláži. Nezabartujem, že by ste videli toľko hviezd. Neverím, že som v živote videl toľko hviezd.

Sedeli sme na piesku a sledovali sme satelity, ktoré sa pohybovali po oblohe (bolo to skutočne jasné). Bol som dosť unavený a plný, rovnako ako nechápal, prečo sme stále na pláži.

Začal som chodiť späť, ale ďalšiu vec, ktorú chápem, Jim bol na jednom kolene. Bol som tak šokovaný. Bola tma, ale možno som videl, že drží zvukovú skrinku. Bol som ohromený, rovnako ako nechápal, čo mám robiť.

Otvoril som škatuľu, rovnako ako bol zmätený. Bol tam len zvinutý kúsok papiera.

Moja myseľ blikala späť na takmer 7 rokov skôr na moje narodeniny na pláži Bronte.

Práve sme začali chodiť aj pred všetkými mojimi kamarátmi, Jim vytiahol zvukovú skrinku v tvare červeného srdca. Bol som ponížený. Neochotne som ho otvoril, ticho na neho preklial, aby som objavil zvinutú notu vo vnútri, ktorá uviedla „Dumb Blonde! Všetci sa obávajte o nič! Pozrite sa do tašky. Tam je váš skutočný darček. Dúfam, že sa vám to páči.” Okamžite som sa uľavil, že som sa pozrel do tašky, aby som objavil lístky na balet v opere.

Takže teraz stojím na pláži na Cookových ostrovoch a držím presne rovnakú zvukovú škatuľu v tvare srdca s poznámkou vo vnútri. Až na tentoraz v poznámke iba uvádza „ha ha!“ Takže skutočne navrhoval?

Bol. Vytiahol druhú zvukovú skrinku a požiadal ma, aby som si ho vzal.

Uviedol som áno. Možno som plakal.

Zazvonili sme na svojich rodičov, aby sa podelili o skvelé správy, rovnako ako som bol šokovaný, že môj otec už vedel. Jim požiadal o svoje požehnanie o mesiac skôr, čo pre mňa znamenalo veľa. Mama bola naštvaná na môjho otca, že jej nepovedala, ale nemôže si udržať trik, takže to bolo rovnako dobre.

Ukázalo sa, že všetci naši kamaráti pochopili, že Jim tiež navrhol! Bol som jediný, kto to nevidel?

Späť v práci som sa musel vysporiadať so svojím spolupracovníkom so zvukom na prste, ale bol som celkom šťastný, takže by som ju mohol vyčistiť nepretržité „Povedal som ti to!“

Máte obľúbený návrhový príbeh? Ako ste sa presne zapojili? Povedzte nám o svojej romantike v komentároch nižšie!

Obrázky pani Romance.