Najlepšia britská karta SIM, ktorá sa používa pre turistov navštevujúcich Veľkú Britániu

, Spojené kráľovstvo je pre väčšinu ľudí skutočne jedným z destinácií snov. Ponúka veľa zábavných a vzrušujúcich zážitkov pre turistov, ktorí plánujú navštíviť túto úžasnú krajinu. Z hradu Edinburgh v Škótsku po Londýnsky Big Ben vám určite poskytne pohľad na bohatú kultúru a históriu Spojeného kráľovstva do jej modernosti.

Pri cestovaní po Veľkej Británii je dôležité zvážiť potreby. Jedným z nich je výber najlepšej SIM karty, ktorú môžete použiť pri pobyte tam. V tomto článku vám poskytne možnosti o najlepšej karte SIM, ktorú si môžete vybrať v závislosti od vašich potrieb.

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

Top 5 britských destinácií pre dobrodružstvo

10 Úžasné destinácie v Anglicku, Spojené kráľovstvo na kajaku

Dovoľte mi byť vašim miestnym sprievodcom cez môj Brighton

10 najlepších vecí v Birminghame vo Veľkej Británii – kam ísť, atrakcie na návštevu

10 najlepších vecí v Manchestri vo Veľkej Británii – kam ísť, atrakcie na návštevu

Obsah

UK SIM karty pre turistovgiffgaff SIM karta
EE SIM karta
Lycamobile SIM karta
Smarty SIM karta

4 hlavní poskytovatelia mobilného internetu v Ukee Mobile
O2
Tri Veľká Británia
Vodafón

UK SIM karty pre turistov

Giffgaff SIM karta

Poskytovateľ siete: O2

Typ siete: služby 2G až 4G

Má silné pokrytie 2G a 4G, takže to nebude problém získať mobilné údaje, kdekoľvek idete.

Jedna z najlepších kariet SIM na návštevu alebo presťahovanie sa do Veľkej Británie. Je to preto, že poskytujú bezplatné medzinárodné doručenie a tiež vám umožňujú doplniť kreditnú kartu mimo UK.

Najlepšie mobilné obchody s giffgaff pre cestujúcich:

Giffgaff Goody Bag 3 GB:

Toto je najlepšia dohoda, ktorú doteraz majú. Skvelá cena s skvelou ponukou, najmä ak zostávate vo Veľkej Británii iba za menej ako 1 mesiac.

Ak si nemôžete objednať SIM kartu od spoločnosti Giffgaff vopred, môžete si tiež vyzdvihnúť SIM kartu osobne, keď prídete do Veľkej Británie.

POZNÁMKA: SIM kartu GIFFGAFF SIM môžete použiť v akomkoľvek zariadení, ktoré je zablokované alebo odomknuté do siete O2.

EE SIM karta

Poskytovateľ siete: EE Mobile

Typ siete: Služby 4G

Najväčší operátori Spojeného kráľovstva a má najviac zákazníkov na svojej platforme 4G.

Najlepšie ponuky SIM SIM SIM pre cestujúcich (v závislosti od vašich potrieb):

EE SIM 250 MB:

EE SIM 1 GB:

EE SIM 3GB:

Ponúkajú veľa obchodov, ale tieto tri sú najlepšie. Dodáva sa s skvelou cenou a skvelými ponukami.

Karty EE SIM nezverejňujú do zahraničia. To znamená, že si SIM kartu môžete získať iba vtedy, keď prídete do Veľkej Británie.

Môžete si vyzdvihnúť SIM v obchode EE, ktorý by sa potom aktivoval do 24 hodín.

Lycamobile SIM karta

Poskytovateľ siete: O2

Typ siete: Služby 4G

Lycamobile ponúka rôzne typy plánov. Najlepší plán, ktorý majú pre turistov, ktorí zostanú najviac 30 dní, je však ich „všetko v jednom plus 15“.

Jeho cenová hodnota je o niečo vyššia ako Giffgaff, ale ponúka s ňou takmer rovnakú dohodu. Výhodou Lycamobile je však to, že má medzinárodne neobmedzené hovory a jeho údaje sú až 5 GB.

K dispozícii v každom obchode so zmiešaným tovarom.

Smarty SIM karta

Poskytovateľ siete: Tri UK

Typ siete: služby 3G a 4G

Jediný mobil iba SIM, ktorý ponúka všetku flexibilitu mzdy, keď idete. Ich mesačné plány sa začínajú od 6,25 GBP bez minimálnych termínovaných zmlúv.

Plánované plány (všetky plány zahŕňajú neobmedzené hovory a texty vo Veľkej Británii):

Jeho siete 3G a 4G pokrývajú 97% populácie Spojeného kráľovstva.

Keďže Smarty vlastní tri a tri nemá sieť 2G, nie je tu žiadne pokrytie 2G. To znamená, že nemôžete použiť skutočne starý mobilný telefón.

Toto sú možnosti, ktoré môžete zvážiť pri výbere najlepšej SIM karty, ktorú chcete použiť pri návšteve Veľkej Británie. Sú to však iba návrhy založené na službách, ktoré ponúkali. Ak chcete viac informácií o ich ponukách, môžete navštíviť ich webovú stránku.

4 hlavní poskytovatelia mobilného internetu vo Veľkej Británii

EE Mobile

Je to najväčší poskytovateľ siete Spojeného kráľovstva. Má najširšie pokrytie 4G každého operátora. Ponúka nielen obrovskú škálu mobilných telefónov a obchodov SIM, ale aj veľkého množstva tabliet a dátových simulátorov.

O2

Jedna zo štyroch mobilných sietí Spojeného kráľovstva a jediná, ktorá neponúka domáce širokopásmové pripojenie. Majú však ponuky iba na SIM.

Tri Veľká Británia

Tri sú jedným zo štyroch britských poskytovateľov siete. Ponúka obrovskú škálu telefónov spolu s závratnou škálou možností iba SIM (vrátane neobmedzených údajov), ktoré vyhovujú všetkým možným vkusom a potrebám.

Vodafón

Vodafone poskytuje svoju vlastnú sieť a ponúka telefóny stredného rozsahu, rozpočtové telefóny a ponuky iba na SIM.

Toto sú štyria hlavní poskytovatelia mobilného internetu vo Veľkej Británii. Je dôležité, aby sme tieto štyri poznali, pretože nám to pomôže rozhodnúť sa, ktorá karta SIM by sme si mali vybrať, keď navštívime krajinu.

Teraz sa pozrime na tie najlepšie SIM karty, ktoré má Spojené kráľovstvo pre nás cestujúcich.

Rovnako ako to, čo som už povedal, to všetko záleží na vašich potrebách a odvtedy, keď svoj telefón a údaje používate. Najlepší spôsob, ako zvoliť najlepšiu kartu SIM, je v závislosti od aktivít, ktoré budem robiť, a čísloDni tam zostanem.

Ste na Pinterest? Pripínajte tieto!