Hotelové prevzatie, očarujúce ružové, ako aj nové pivo na bloku

minulý týždeň boli zvyčajne nespoľahlivé tu v Sydney. Ako sa rozsvieti leto, v neočakávanej horúčavnej vlny je podobne možné nebezpečenstvo pre čokoľvek, čo by buď pršalo do bodu utopenia alebo praženého na smrť.

Našťastie naše plány nejako úplne spadli do priestorov v šialenom poveternostnom stave bohov.

Zlé poveternostné podmienky by sa tento týždeň nezhodovali s našimi plánmi. Najlepší hotel v Sydney, ktorý drží svoj najaktuálnejší inovatívny koláž, jedno z najprogresívnejších vinárskych vinárstiev, ktoré predstavuje tohtoročnú očarujúcu ružovú farbu, ako aj našu obľúbenú regionálnu krčmu, ktorá prináša nové pivo. Žiadny priestor pre búrky, vďaka.

Ale tu je to, čo sa nakoniec stalo.

Dúfame, že sa vám v tomto pravidelnom vydaní tešíte.

Na zdravie – Jim a Christina XX

Aká pozoruhodná je táto posteľ? Christina, ako aj ja, som náklady na noc priamo tu v hoteli West Hotel Sydney, aby som skontroloval svoju najaktuálnejšiu spoluprácu „stretávať sa s kreatívami“.

Hotel Darling Harbour založený na prístave poskytol zásadný pre jeden z jeho priestorov inovatívnym dizajnérom Bonnie a Neilovi, ktorí vytvorili túto myšlienku „spať medzi botanickou“.

Tu si môžete pozrieť naše úplné hodnotenie nákladov na tento balík s obmedzeným časom.

Krásne kvetinové návrhy, ktoré sa vyskytujú nad posteľou, sú podujatiami kvetinových dizajnérov Hunted Yard, ako aj existujú veľké ponuky ďalších pozoruhodných bitov, ktoré z tohto usmerňovacieho hotelového priestoru premenia niečo dosť zvláštne.

Všetko až po fotografie na stene, materiály na posteli, ako aj kvetináče a ozdoby na stoloch boli pre túto miestnosť veľmi opatrne kurátorom. Má dokonca svoju vlastnú vôňu letného času zo vzduchovej arómy.

Ako vidíte, som celkom nadšený, že tu stojí noc tu! V metóde je možné, aby sme šli kemping (nie jedna z veľmi milovaných zábavy z Christiny) bez toho, aby sme opustili svätyňu solídnej budovy. Alebo riskujú riziko, že sa dostanete do kontaktu s divokými nočnými zvieratami.

Som šokovaný Christina, ktorá sa nespokojí s rozdaním regionálneho nočného života, aby som bol úprimný. Myslím, že sme šťastne žili v Surry Hills už viac ako desať rokov!

Balík „spánok medzi botanickou“ so spoločnosťou West Hotel Sydney nezahŕňa iba miestnosť. Rovnako sa zaoberali regionálnymi liehovarmi Archie, ktoré sa zvýšili, aby priniesli skvelú voľbu občerstvenia barov, ako aj zmiešané nápoje, ktoré získate v rámci svojho pobytu.

Grilované krevety grilované ginom, ako aj gin-infúzny lososový tartare sú úžasné, ako aj dva zmiešané nápoje, ktoré sme vyskúšali s archie Rose’s Gin, sú tiež vynikajúce.

West Hotel Sydney je v skutočnosti súčasťou skupiny Hilton Group – jednej z jeho kolekcie Curio. Takže raňajky po našej noci pod kvetinovým baldachýnom sú na mieste. Páči sa mi hotelové raňajky. Je na tom niečo.

Načasoval som to len ideálne a užil som si, že šéfkuchár vytiahol oveľa viac slaniny, keď som čakal na toast. Páči sa mi, keď sa plán spojí!

Chceli by sme vám predstaviť súčasného člena nášho tímu: toto je Pepper – alebo Peperomia na jej vodičskom preukazu.

Nedávno sme investovali do celého množstva rastlín, aby sme sa pokúsili vyskúšať aj ekologicky v kancelárii. Je skvelé mať v okolí nohavice, jedinou ťažkosťou je, že s nami nemajú tendenciu trvať tak dlho. Pretože cestujeme dosť veľa, často ich môžu byť trochu zanedbávané.

Ale mám skvelý pocit z tohto najaktuálnejšieho množstva.

Dnes večer sme sa rozhodli vložiť do mesta na večeru v El Loco v Slip Inn – v skutočnosti za rohom od West Hotel.

Bežne tu neprichádzame, pretože veci môžu byť trochu zasiahnuté a slečna. Najlepšie je, že sa tu deje bežne vynikajúce jedlo, ako aj ponuky nápojov. Narazili sme na hamburgerovú noc vo výške 15 dolárov, rovnako ako včas, aby sme boli na nápojoch s potešením!

Christinin hydinový hamburger je mimo grafov. Hydina je mimoriadne chrumkavá, ako aj chutná, ako aj jalapeños jej poskytuje veľké teplo.

Vysoko navrhuje personál baru, môj hamburger na syr slaniny je úžasný. Vždy berte tipy na jedlo od personálu baru.

Som tak potešený, že tieto hamburgery majú iba 15 dolárov. Rovnako ako akýkoľvek typ bieleho vína alebo piva na 2 hodiny je tiež 6 dolárov (alebo 7 dolárov za pintu). Nemôžem sa pokaziť – som dosť šokovaný, prečo dnes večer nie je rušnejší.

A potom začne dážď.

Aká mimoriadna búrka. Zobudil ma to okolo 5.30 hod. Hrom a prívalom. Keď sa slnko napokon dostane dostatočné na to, aby vyžarovalo s mrakmi, ako aj dažďom – okolo 6:00 – to je všetko, čo vidíme.

Sydney dostane za mesiac za mesiac viac ako 3 hodiny. Rovnako ako to jednoducho nezastaví. Je to dosť úžasné, avšak, nanešťastie dážď nejde ďaleko na západ alebo na juh, aby pomohol oblastiam postihnutým suchom, ktoré to vyžadujú.

S dažďovou búrkou sme dnes večer, aby sme videli predstavenie súčasného ročníka ružového bieleho vína z Handsiced – vinárstvo s pravouNE rozdiel.

A dnes večer je o Rosé.

Toto je partnerstvo medzi ručne vyberanými a Aussie Fashion Label Romance. Je to druhýkrát, čo títo ľudia spolupracovali; Rosé Rosé 2018/19 Rosé 2018/19 Rosé je rovnako ako víťazom.

Dvere pivnice vín, ktoré sú v meste ideálne, majú dnes večer čierne svetlá. To je odvtedy, čo urobili niečo dosť odvážne so štítkami.

Sú žiariace v tme ružovej farby!

Samotná ruža je vynikajúca. Najlepšie ľahké pitie pre nadchádzajúce leto-ľahké, suché, napriek tomu plné chuti. Rovnako ako štítky, v ktorých prichádza romantika, ktorá sa narodila, sú jednoducho ohromujúce.

Aby sme nás pobavili, zatiaľ čo sa dnes večer tešíme v ružovej rosé, Handed si máme niečo, čo by sa rozhodlo pre svoju tému Studio 54: Retro-RollerSkaters!

Títo ľudia sú pozoruhodní a vládnu tanečný parket so závideniahodnými pohybmi. Požiadal by som oveľa oveľa viac plochy a oveľa menej skla, aby som vyskúšal niekoľko z nich! V jednom okamihu dokonca prenikajú okolo dverí pivnice pomocou ustrice hosťom.

Rovnako vynikajúce ako Rollersaters je syr, ako aj stôl na údeniny. Nielenže vyberané ponuky v oblasti svojich vín pri dverách pivnice Haymarket majú rovnako mimoriadne menu syra, v ktorom sa môžete tešiť, keď ste tam.

Tu je oveľa viac na ručne vyberaných dverách pivnice.

Ručné je skutočne fascinujúce vinárstvo. V celom Austrálii majú množstvo viníc, ako aj pestujú svoje vlastné hrozno v mnohých ďalších najlepších oblastiach bieleho vína po celom svete. Vízia spoločnosti Handsiced hovorí, že – hoci veľa oblastí bieleho vína môže rásť veľa odrôd v hrozne, dostatočne dostatočné – rôzne typy bieleho vína sú z určitých regiónov oveľa lepšie.

Z tohto dôvodu si ručne vyberali hrozno, ktoré sú najkrajšie pre určité štýly v krajinách, ako aj regiónom, v ktorých robia najlepší štýl tohto vína.

Inšpirované pozoruhodnou ružovou párty včera večer, prinášame jednu z našich ďalších obľúbených ružových ružových farieb: Obrovský chlap v pančuchách Rosé z Bloodwood Wines v Orange, NSW.

Orange má na trhu nejaké mimoriadne vína (hoci je to obzvlášť ťažké ich chytiť), ako aj ich jedlo, ako aj oslavy bieleho vína, sa nesmie chýbať.

Zatiaľ čo čakáme na ďalšiu, tešíme sa na pohár skvelých vecí, zatiaľ čo dnes v práci využívame!

Dnes večer je zaujímavá noc pre našu regionálnu krčmu: Hotel East Village v Balmaine. Je to prevzatie kohútika s austrálskym prvým: Boneface Brewing z Wellingtonu, Nový Zéland, prinieslo svoje remeslo (pivo) cez Tasman.

Ich pivá sú také zvláštne ako ich príbeh, ale všetky sú mimoriadne pitné.

Z delegovaného práva sú pivá:

– Šťava – ostré, citrusové pivo, ktoré Christina je teraz úplne v
-Hoptron IPA-je to trochu nevyvážené, ale stále výnimočné-plné chmeľu, ale trochu náročné na zrno
– vojnový výrobca Rye Pale Ale – pravdepodobne môj obľúbený. Ostré, chmeľové, krásne textúra
– Systém NZ IPA – veľké pivo pri 6%, avšak nebezpečne pitie. Grapefruit a príchuť pre výhru
-Obrovský systém Double NZ IPA-Nenechajte sa mať s obrovským 8,6%.

Dúfam, že tieto pivá sú práve tu, aby zostali-najmä ak skončili ako rutinná funkcia vo východnej dedine, ktorá už má skvelú zostavu piva.

Určite ma to núti dostať sa do NZ a piť oveľa viac svojich pív. Podivuhodný.

Dúfame, že ste sa tešili z tohto pravidelného vydania. Bolo to veľká zábava, to je isté!

Na zdravie – Jim a Christina XX