7 neuveriteľných vecí, ktoré sa dajú vystupovať v Malacca, Malajzii [Malacca Travel Guide]

Malacca, úžasne málo topiaceho sa hrnca bohatej kultúry, histórie a umenia.

Vždy, keď som to oživil ako aféra s Wanderlustom, mám na zozname svetového dedičstva UNESCO zaradené do vedier ako svoje miesta, ktoré musia byť skúsenosti, a som vďačný za to, že štyri až päť hodín preč autobusom zo Singapuru je ideálny víkendový víkendový útek-Malacca-Malacca. , úžasne málo topiaci sa hrniec bohatej kultúry, histórie a umenia.

Pozrite sa na niekoľko úžasných a lacných výletov, ktoré by ste mohli vykonať v meste Malacca/ Malacca.

V roku 2014 som išiel dvakrát na toto potešené miesto, rovnako ako jednoducho nemôžem dostať dostatočné množstvo jeho zdanlivo bezstarostnej fasády, ktorá remeselne maskuje mnohostrannú krásu. Od silnej koloniálnej minulosti Malacca pod portugalskými, ako aj britskými vládcami, sa odhlási, poskytuje pocit, že sa podobá cestovaniu času, ako je prepravovanie z jedného storočia do jedného rýchlejšieho, skutočne rýchleho, takže by ste mali trochu času na trávenie informácií. Skvelá vec je však pre mňa, môžem sa rýchlo vrátiť na rýchle rande a ďalšie. Teraz, ak to pre vás neplánuje, umožnite mi vysvetliť úžasnosť Melaky, ako aj presne to, ako sa tam stráviť.

Vitajte vo World Heritage City – Melaka.
Ale úplne prvý prípravte do Dora Essentials. Vyskúšajte trochu o Malaccu. chráni mapu na naplánovanie vašich trás v závislosti od vašich záujmov, aby ste mohli zvládnuť svoj čas a rýchlo objaviť svoju polohu, alebo sa bavte stratiť, ak zostanete dlhšie ako 2 dni. TIP: Hotspoty môžete spojiť na jednej trase. Nepamätáte si, že nosíte pohodlné topánky, opaľovací krém, klobúk alebo dáždnik, ako aj váš úsmev. Teraz ste pripravení.

Obsah

1. Zostaňte v hosteli.
2. Vykonajte trishaw a tiež vymaľte mesto červené.
3. Prejdite rovnako ako Bukit St. Paul, ako aj do Porta de Santiago (A’famosa).
4. Bicykel do dovolenkového domu Sentosa, Malajské živé múzeum.
5. Plavba okolo Melaky.
6. Prejdite sa okolo ulice Jonker.
7. Zaručte, že sa vrátime pre iný vkus, iný pocit, iný dotyk, iná strana Malacca.
8. Objavte ubytovanie v Malacca
O spisovateľovi: Ste na Pintereste? Pripínajte tieto!

1. Zostaňte v hosteli.

Skutočne nelegálny pobyt v hoteloch, pokiaľ to nie je „potrebné“, ako aj v Malacca, objavíte Artsy Fartsy ubytení, ktoré stoja za váš rozpočet, bezpečné, turistické/cestovateľské a cestovateľské priateľské a, štát som ustanovil? Skvelými príkladmi sú Ringo’s Foyer Penzionhouse, ako aj penzión Tidur Tidur, kde sme zostali. Umenie je všade, z kaviarní, obchodov so suvenírmi, resto, galérií, múzeí, zrúcaniny, obchodov so starožitnosťami, budov zamorených nástennými maľbami, ako aj spomenutie hostelov? Tieto umelecké ubytovne vyvolali moju chuť k jedlu pre oveľa viac predjedál Malaccy, ako aj opäť sa vrátim. Rovnako sa mi páči, rovnako ako obdivujem kreativitu, vynaliezavosť, ako aj novinku, ktorá praskla zo všetkých kútov tohto pokojného mesta.

Foto: Stephen Bugnocc By-NC-ND 2.0

2. Vykonajte trishaw a tiež vymaľte mesto červené.

V samom srdci mesta je holandské námestie, ako aj jeho podobne okázalí susedia, Christ Church, fontána kráľovnej Viktórie, ako aj stadthuys. Táto oblasť je náročná na vynechanie od svojej farby, teda ďalšie meno Red Square, ako aj zostava živých trishaws pred kostolom Krista. Cena Bundle Trip za odrody jazdí na ceste od 25 do 50 r. Neskúšal som to, ale vyzerá to zábavne, aj keď s pozitívnou hudbou, ako aj ten pocit princeznej-e-očí, že by som bol vo veľkom majestátnom sprievode.

Foto: Jens Cederskjoldcc By-SA 2.0Transportation Tip:
Ak hľadáte najdostupnejšiu metódu rezervácie vlakov, autobusov, trajektov, prevodov na tejto trase, na porovnanie cien využívame 12go.asia!

Ázijská verejná doprava