Surf Gear – všetko, čo potrebujete na začatie surfovania

, ktorá sa pripravuje na surfový výlet prvýkrát, ale neviete, čo priniesť? Nuž, nebojte sa oveľa viac, pretože s vami budem zdieľať svoje náležitosti surfovania, chlapci. Mimochodom, nižšie uvedený zoznam nie je napísaný podľa dôležitosti.

Foto: Joseph Greve na Unsplash

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

Surf Ranch Hotel & Resort – najlepšie akčné športové letovisko v Nikarague

Najlepšie surfovacie destinácie na Filipínach [s fotografiami]

8 najlepších surfovacích miest na Filipínach [s osobnými zážitkami surferov]

6 najlepších vecí, ktoré môžete robiť v Surfers Paradise, Austrália [s navrhovanými zájazdmi]

5 životných lekcií, ktoré som sa naučil pri surfovaní

Obsah

1. Bikiny
2. strážca vyrážky/tepelný
3. Sunblock
4. Krátky dosky
5. Odtiene
6.
7. Vodná nádoba
8. Plážová prikrývka
9. pozitivita
10. Surf vosk
11. LEASH
12. Surf
13. Pláž

O spisovateľovi:

1. Bikiny

Pane Bože! Kedykoľvek pôjdem na surfovú cestu, toto je moja priorita číslo 1, aby som sa uistil, že som zabalil všetky svoje bikiny. Zatiaľ mám 5 bikín a 3 spodky bikín – všetky mi stále slúžia dobre. Tip: Ak ste chceli ísť surfovať po bikinách, nezabudnite si vybrať dobré bikiny, ktoré by mohli vydržať epický vymazanie bez toho, aby ste sa dostali z miesta, inak nakŕmite oči všetkých v zostave. Lož

2. strážca vyrážky/tepelný

Nosím ich iba vtedy, ak je slnko príliš horúce alebo ak je počasie príliš chladno. „Rashies“ je tiež dobrá ochrana počas sezóny medúzy.

3. Sunblock

To je nevyhnutnosť! Nezabudnite nanesiť svoj slnečný krém, aby vaša pokožka bola chránená pred UV svetlom, opätovne aplikovaná najmenej každé dve hodiny. Zdravá pokožka je zdravý život.

4. Krátky dosky

Moje obľúbené šortky! Pretože je tak pohodlné na nosenie a je ľahké ich vyschnúť.

5. Odtiene

Vaše oči sú jednou z rozhodujúcich častí vášho tela, bez neho nebudete mať šancu vidieť svet. Mohlo by vám to poskytnúť najlepší zážitok, aký budete mať, takže na oplátku to udržiavajte zdravé. Ak ste mimo vody a slnko horí, vždy noste ochranu očí. Zabezpečte to za každú cenu.

6.

Ak nechcete, aby sa vaša tvár úplne stmavla, mohli by ste nosiť čiapku dovnútra alebo von z vody. Ak sa bojíte stratiť svoju obľúbenú čiapku, môžete získať špeciálnu čiapku vytvorenú na surfovanie.

Foto: Paavel Liik na Unsplash

7. Vodná nádoba

Keď som začal surfovať, zamiloval som sa do matky prírody. Kamkoľvek idem, vždy prinášam 1 liter opakovane použiteľnú nádobu na vodu naplnenú vodou, a tak už nebudem potrebovať malé plastové fľaše, keď budem smädný. malý čin? Áno, urobí to zmenu? Mohlo by to, musím to skúsiť. Všetci sa musíme len pokúsiť niesť problém zodpovednosti, že budúcnosť mladých ľudí je v našich rukách. Budú žať to, čo dnes zasejeme. Hovorím príliš veľa? Dobre prepáč. pohybujúce sa na.

8. Plážová prikrývka

Jedným z najlepších pocitov na svete pre milovníkov pláže je ležanie na brehu, ktorý sa pobozkal slnečným teplom a teší sa z kopu späť mora. Plážové prikrývky sa dajú použiť aj na zmenu oblečenia, ak v okolí nie sú toalety.

9. pozitivita

Ako prvý časovač viem, že veľa z vás ľudí skutočne znepokojuje utopenie. Závisí od mňa! Viem, aké to bolo, bol som tam tiež! Môžem plávať, áno, aj keď nie pro-typ, ale bez ohľadu na to, ako dobre som viem, že prekabávanie oceánu je veľmi šialené, pretože je to jednoducho nemožné. Strašidelné? Áno, ale ak ste sa chceli dozvedieť niečo nové, musíte objaviť umenie odloženia svojich obáv a pochybností a riskovať. Surfujem už takmer 3 roky a aby som bol úprimný, ešte som to nezvládol, stále dostávam studené nohy, kedykoľvek sa pádím. Čo robím, aby som to prežil? Dôveroval som svojim inštruktorom, pretože vedia lepšie. Vaša ochota surfovať musí byť väčšia ako vaše obavy.

Foto: Tyler Nix na Unsplash
Po prvom pokuse ste si uvedomili, že ste už závislí. Rovnako ako to, čo povedala Kelly Slater: „Je to ako mafia. Akonáhle sa nachádzate – ste v. Ak ste chceli oficiálne urobiť surfovanie ako koníček, musíte sa k nemu zaviazať, alebo všetko, čo ste investovali, bude odpadom.

10. Surf vosk

Ak ste pripravení jazdiť na tvrdej doske, áno, doska na sklenenie vlákien, budete potrebovať surfový vosk. Surfovatelia používajú surfovací vosk, aby sa zabránilo skĺznutiu na dosku. Existuje veľa druhov vosku na doske, ale ak budete surfovať po Filipínach, vyberte si tropický vosk. Bolo to mätúce? Nerobte si starosti, keď to bude čas natáčať.

11. LEASH

Ak ešte nechcete investovať do rady, môžete začať investovať tým, že získate vlastné vodítko. Je úplne nový a suchý zips je stále lepkavý. Podľa mojej skúsenosti som sa cítil bezpečnejšie pomocou vlastného vodítka ako prenájom.

12. Surf

Získanie dosky je veľký krok. Míňate obrovské množstvo peňazí a napriek tomu by vám to v budúcnosti pomohlo minúť oveľa viac. Keď som sa pripojil, vypočítal som hodiny, ktoré by som utratil peniaze prenájmom dosky za jeden rok, a prinútilo ma to si uvedomiť, že mať vlastnú dosku mi ušetrí oveľa viac po rokunull