10 spôsobov, ako sa potešiť v polostrove Long Beach vo Washingtone

, ktorý zhromaždil prezident Thomas Jefferson v roku 1805, zbor Discovery sa rozhodol preskúmať novo získaný nákup v Louisiane. Vedený Meriwether Lewisom a Williamom Clarkom, Corps krížom 4000 míľ predtým nezmapovanej divočiny počas štyroch mesiacov. Na opis tejto cesty sa použili slová ako náročné, obohacujúce, skľučujúce a awestruck. Uplynulo dvesto desať rokov, pretože skupina nasledovala posledných pár kilometrov ústí rieky Columbia v chladnom a daždivom dni, keď sa pád a zimná sezóna stretla s hlavou k hlave.

William Clark vo svojom časopise unáhlený vstup: „Veľké potešenie z tábora sme na Ocianom, tomto úžasnom tichomorskom oktáne, ktoré sme sa tak dlho snažili vidieť. A môže byť počuť, ako sa v vlnách brzdí na brehoch Rockey (ako sa predpokladám). “ ~ 7. novembra 1805

Typos a všetky, táto významná príležitosť v histórii USA bola označená a zachovaná v tom, čo teraz uznávame ako polostrov Long Beach vo Washingtone. A zatiaľ čo môžete prísť a oceniť nedotknuté územie, ktoré miloval Lewis, Clark a spoločnosť, môžete si tiež vyskúšať najväčšiu panvicu na svete.

Prvýkrát, keď som sa prvýkrát v lete zúčastnil polostrova, bol som ohromený, keď som sa dozvedel, že región víta okolo 1,5 milióna ročných návštevníkov. Ona oveľa menej komerčné ako na iných miestach, na ktoré sme šli na naše putovanie po celej krajine, jednou z prvých vecí, ktoré si môžete všimnúť, je všeobecný nedostatok komerčného ubytovania. Ako by ste mohli očakávať, uvidíte obchody so suvenírmi, ktoré prenikajú fluorescenčné tričká a slaná voda taffy, ale za pár reťazových čerpacích staníc a jedného McDonald’s, nič nebolo známe. Hallelujah!

Vzťahovali sme sa na južnú rozlohu polostrova a zostali sme blízko miest Ilwaco, Seaview a Long Beach. S oveľa viac ako dosť na to, aby sme si udržali zaneprázdnenú trojdňovú víkend, sotva sa nám podarilo relaxovať-niečo, čo by ste sa mali na zozname „robiť“ na zozname „robiť“. V žiadnom konkrétnom poradí je tu desať (v poriadku, jedenásť) spôsobov, ako čo najlepšie využiť svoje informácie na Penninsula Long Beach v Washingtone:

Kŕmiť obrovské mušle
Táto drevená žiletka s väčším ako život strieka vodu za hodinu od 9:00 do 22:00. Ak nemáte čas ani trpezlivosť, uložte iba 25 centov a dážď. Nedávno sme šli zavrčaním na pobreží Oregonu (prečítajte si príbeh tu) a môžem vám povedať, že tento mušľ strieka oveľa dlhšie ako v skutočnom živote. Táto atrakcia cestnej premávky susedí s obrovskou panvicou a v blízkosti farmárskeho trhu Columbia Pacific (ktorý sa koná v piatok medzi 16:00-19:00). Ak ste na ľuďoch, ktorí sledujú, trochu sa držte.

Prejdite sa po promenáde Long Beach
Prerezávanie trávnych piesočných duny na sever od Sid Snyder Drive, pol míľová promenáda na pláži je príjemným miestom na prechádzku. Z tohto výhodného bodu dotýkajú farebné draky oblohu ako posypanie zmrzliny. Ak pôjdete, uistite sa a pozrite sa na interpretačné zobrazenie drevených veľrýb a kostry veľrýb. Ak potrebujete biologickú látku, vyhľadajte toalety na oboch koncoch promenády. Zariadenie, ktoré sme navštevovali, bolo šikovne maskované; Z nášho zoznamu vedier môžeme teraz skontrolovať „Choďte do toalety vo vnútri piesočnej duny“.

Jazdiť na koni po pláži
Ak ste niekedy chceli jazdiť na koňovi na pláži a nestráviť oveľa viac ako 25 dolárov, chrbát Country Wilderness Outfitters vás pripojí. Hodina dlhá, vonku a chrbát cez duny a pozdĺž surfovania, Back Country má zvieratá pre návštevníkov všetkých vekových skupín (vrátane dvojitých cyklistov, ak je vaše dieťa príliš mladé na to, aby to šlo sami). Ako si môžete všimnúť na tejto fotografii, každý je dosť zviazaný na polovicu jazdy na konci júla (mikina s kapucňou je úžasná vec, ktorú môžete hodiť do kufra).

Cestovný tip: Ak máte hlad, pozrite sa na naše odporúčania, kde jesť vo Washingtone v Long Beach Peninsula.

Piknik v štátnom parku sklamania mysu
Tragicky ironické meno pre taký ohromujúci úsek Zeme, Cape sklamanie štátneho parku je nič iné ako odrádzajúce. Tento 1 182 akrov park poskytuje kemping, turistiku, dva majáky, interpretačné centrum a dve míle pláže. Pláž Waikiki, ktorá sa nachádza v blízkosti vchodu do cesty Jetty Road, je ideálnym miestom na brodenie a výrobu pieskových hradov (keď je vietor hore, príďte a pozrieť si surferov, ktorí chytia vlnu). Ako vidíte z tejto fotografie (mimochodom, prevzaté z parkoviska vozidla), plážové chaty boli postavené z naplneného dreva. A ak sa pozriete pozorne, môžete vidieť maják sklamania Cape na blufoch. Skutočne. Nemôžem myslieť na oveľa ideálnejšie miesto na obed na pikniku.

Bicykel Discovery Trail
Zo všetkých neohrozených spomienok, ktoré sme urobili na polostrove Long Beach, sa stala najvýhodnejšia na Discovery Trail, spevnenej viacúčelovej ceste, ktorá pokrýva takmer osem míľ medzi letoviskom Breakers a prístavom Ilwaco. Jazda na požičanie krížnikových bicyklov, kúsky vlasov vyskočili úplne bez našich prilieb, keďže vietor nás pomohol tlačiť hore a dole po valcovom teréne.nullnull