TNN: Presne ako ponúknuť svoju cestovnú fotografiu

Ahoj všetci,

Chcel som zdieľať ďalšie video z nedávnej nomádskej siete. Je to všetko o „Ako ponúknuť svoju cestovnú fotografiu“.

Páči sa vám fotografovanie, keď cestujete?

Zaujíma vás, ako presne by ste mohli dostať zaplatené za obrázky, ktoré zachytávate?

Táto prednáška prejde presne to, ako pripraviť svoje portfólio a pripraviť ho na predaj, zamerajte sa presne na to, ako zostaviť predné fotografie, hodnotu obrázkovej banky, presne to, ako zachytiť záujem redaktorov obrazu, ako aj tak Oveľa viac! & NB …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento príspevok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje návštevníkom, ako ste vy, získate prístup k prospešným blogovým príspevkom. Členovia tiež získajú knihy bezplatných, sprievodcov, kurzy blogov, získajú prístup k našim udalostiam, opakovania udalostí, mesačné darčeky, tričká, špeciálne zľavy na úsporu peňazí, ako aj ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, aby vaše cesty boli dostupnejšie, ale pomáhate nám naďalej vyrábať dôkladný cestovný materiál, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto príspevku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov), ako aj na všetky ostatné fantastické výhody, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest oveľa viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa