TNN: Presne ako čo najlepšie využiť svoje dovolenky vo veku Corona

Ahoj všetci,

Chcel som zdieľať ďalšie video z nedávnej nomádskej siete. Je to všetko o „ako čo najlepšie využiť svoje dovolenky vo veku Corona“.

Keď sa pandémia zasiahla, celá guľa bola hodená na slučku.

Pripojte sa k Kamau a Selene pre túto udalosť, aby ste zistili, ako v súčasnosti môžete využiť svoje tipy na cestovanie na čiastočný úväzok, aby ste maximalizovali cestovanie, ktoré môžete hrať uprostred pandémie. Medzi mnohými vecami vysvetlia, čo sú „zložené výlety“, presne to, ako si užiť Stopova …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje návštevníkom, ako ste vy, získali prístup k blogovým príspevkom Perk. Členovia tiež získajú knihy zadarmo, sprievodcu, kurzy blogov, získajú prístup k našim podujatiam, opakovania udalostí, mesačné darčeky, tričká, špeciálne cestovné zľavy, ako aj ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, ktoré sú lacnejšie, ale pomáhate nám naďalej vyrábať hĺbkový cestovný materiál, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov), ako aj na všetky ostatné pozoruhodné výhody, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa