TNN: Presne ako „cestovať“ z domu, keď pandémia zruší vaše plány

Ahoj všetci,

Chcel som zdieľať ďalšie video z nedávnej nomádskej siete. Je to všetko o „ako„ cestovať “z domu, keď pandémia zruší vaše plány“.

Pre tých z nás, ktorí sú povolaní, aby sme preskúmali, definovali sme sa ako kočovníky, alebo dokonca len vychutnávajú v našej ročnej dovolenke, 2020 bol ťažký.

Pre Bailey tento rok označila Mongol Rally, zážitok z okupátov 10 000 a viac míľ v celej Európe a Ázii, zo svojho zoznamu kontajnerov. Rovnako ako vtedy, prvýkrát v rally “…

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje návštevníkom, ako ste vy, získate prístup k prospešným blogovým príspevkom. Členovia tiež získajú knihy zadarmo, sprievodcu, kurzy blogov, získajú prístup k našim podujatiam, opakovania udalostí, mesačné darčeky, tričká, špeciálne cestovné zľavy, ako aj ďalšie!

Ako člen Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, ktoré vám budú lacnejšie cestovať, ale pomáhate nám naďalej vyrábať hĺbkový cestovný materiál, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov), ako aj na všetky ostatné fantastické výhody, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa