Top 10: Pumpkin Patches & Fall Farms in Southern Wisconsin

všetkých ročných období, Fall je môj obľúbený. Keď sme žili vo Wisconsine, potešili sme si vyberanie jabĺk, pitie jablčného muštu a rezbárske tekvice všetkých tvarov a veľkostí.

Mnoho fariem naprieč južným Wisconsinom sa skutočne dostane do ducha cestovného ruchu a premieňajú svoje pracovné farmy na ihrisko s kukuričnými bludiskami, petting zoologickým zoologickým záhradám a hry na trávniku – tento zoznam predstavuje miesta, ktoré sú relatívne lacné, vyhovujú deťom a ponúkajú rôzne spôsoby Vytvárať spomienky so svojimi rodinami.

Dúfame, že súhlasíte:

Elegantný farmár (Mukwanago)

Web:

Elegantný farmár je pravdepodobne veľa známych pre svoj domáci jablkový koláč pečený v papierovom vrecku. Rodiny s rodinami s rodinami s mladšími deťmi, ktoré sa nachádzajú v Mukwanogo, sa potešia sezónnymi hospodárskymi zvieratami, jazdaami na vozíkových vozidlách a vlakom Santa. Navštívte víkendy Stylish Farmer v septembri a októbri na jesennom farmárskom festivale pre tekvicové a jablkové zberné jablčné jablčné jablčné, Hayrides a karamelové jablká.

Waldvogels Pumpkin Farm (priehrada Beaver)

Web:

Waldvogels Pumpkin Farm Farm sa nachádza v prekrásnej priehrade Beaver v blízkosti Horicon Marsh National Wildlife Refuge. Rodina vlastnená a prevádzkovaná viac ako 30 rokov, návštevníci sa tešia z 25 aktivít za cenu prijatia; To zahŕňa seno na tekvicu, kukuričné bludisko, poľnohospodársky vlak, vyhliadkovú vežu, mini-golf a obrovské posúvanie hriadeľa v banských hriadeľoch (ak plánujete navštíviť oveľa viackrát, sezónna prihrávka môže mať lepší finančný zmysel).

Green Meadows Petting Farm (Waterford)

Web:

Green Meadows Petting Farm, ktorá sa nachádza medzi mestami East Troy a Waterford, je ideálna pre skupiny, exkurzie a výlety s celou rodinou. Podporuje sa interakcia s hospodárskymi zvieratami a personál poľnohospodárstva je umiestnený v areáli, aby odpovedal na otázky a zaručil bezpečnosť zvierat a hostí. Deti sa potešia z trávnika, jazdy na poníkoch, „Kitty Farm“ a seno na zadnej strane 40.

Schusters Playtime Farm (Deerfield)

Web:

Scheusters Playtime Farm víta návštevníkov, ktorí sa potešia z úrody jesene, s inou „témou“ pre každý víkend prebiehajúci cez Halloween. Denní návštevníci sa potešia z kukuričného dela, kukuričnej jamy a kukuričného bludiska (okrem iných aktivít, ktoré nezahŕňajú kukuricu). Staršie deti môžu milovať strašidelný les a oheň, keď slnko zapadne na deň.

Busy Barn Adventure Farm (Fort Atkinson)

Web:

Podobne ako ostatné dobrodružné farmy v tomto zozname, zaneprázdnená stodola má ihrisko pneumatík, pedálové vozíky, seno pahorky, zmyslové kukuričné nádoby a dokonca aj hospodárske zvieratá na domáce zvieratá. Vezmite seno na tekvicu, mlieko Holly Holstein, pozrite sa na bábkovú show, naučte sa kukuricu maličkosť v bludisku alebo sa rozhodnite pre rasu v kolieskach škrečka s veľkosti človeka.

Treinen Farm (Lodi)

Web:

Treinen Farm v Lodi je domovom mnohých ocenených kukuričných bludisku vo Wisconsine. Radosť z jazdy na 13-akerovú tekvicovú záplatu na Hayride nakresleným koňom, navštívte pumpkin dennú starostlivosť a spustite tekvicu do rybníka s tekvicovým prakom. Mladšie deti sa budú chcieť hrať na ihrisku Tractor Tire Playground, Pet A Chick, Squam do „Canny Fun House“ a jazdiť na pedálových vozíkoch. Ak dorazíte neskôr v deň, nechajte čas na potešenie z nočného ohňa.

Trh farmy Pecks (Spring Green)

Web:

Okrem výberu sezónnych produktov predávaných z trhu s roadside Farm obsahuje Pecks úplne bezplatný petting soo s jeleňami, ošípaných, kozy, zajačikov a ďalších. Deti sú vítané, aby sa potešili v úplne bezplatnom ihrisku a odrazení; Vstupenky sa predávajú pre jazdy na koňoch ťahaných vagónoch a vlakoch. Pekky sú tiež vybavené strašidelným domom a kukuričným bludiskom a miestami pre rodiny, ktoré môžu grilovať a potešiť v pikniku na konci sezóny.

Mayr Family Farm (De Forest)

Web:

Mayr Family Farm v DeForest je obzvlášť ekonomická destinácia, dosť batoľa a mladá (ER) priateľská k deťom. Rodiny môžu stráviť deň s pedálovými traktormi, odrazeným domom, kačicovým rybníkom, bludiskom, hospodárskymi zvieratami a detskými hrami (kukuričné bludisko, tekvica, strašidelné bludisko a jazdy vagónov sú zažívané za dodatočnú cenu). Každá sezóna sa vydáva od jedného celého víkendu, je darovaná miestnej charite na počesť Amandy Mae Mayr; Táto sezóna je 2.-4. októbra pre let Badger Honor.

Eplegaarden (Fitchburg)

Web:

Eplegaarden vo Fitchburgu dodáva trochu nórskeho vkusu k zážitku z hľadiska jabĺk. Vyhľadajte kozy Billy, mačky, kone, pes, ošípané, vtáky a trolly. Tvrdí, že je „Da Apple Orchard Vit Da Norvegian Expozícia“, Eplegaarden je stará módna farma Ver Vers Waes s pomalšie ako DA City. Požičajte si vagóny na prenášanie tekvice späť do vášho auta a tiež sa potešíte z malého trhu s produktmi a miestnymi remeslami.

Apple Holler (SUDERVANT)

Web:

S farebnými maľovanými znakmi, bludiskami, traktormi a sezónnym ovocím a zeleninou, ktoré si môžete vybrať, jesť alebo vyrezať, je jablkový Holler k dispozícii najlepšie mimo medzištátnej koridoru I-94. Apple Holler poskytuje aj reštauráciu a večere, okrem sadu a veľaHry a aktivity s tematikou pre deti.

Súvisiaci

Najlepšie detské múzeá vo Wisconsinbetwearch v rokoch 2010 a 2015 som išiel do takmer každého detského múzea, verejného múzea, historického múzea a objavovacieho centra v štáte Wisconsin (s výnimkou Detského múzea v Northwoode v rieke Eagle a relatívne nový Detské múzeum Wausau vo Wausau). Tento príbeh je vyvrcholením …
6. februára 2016 v „Stredozápad“

Wisconsini sa dozvedel o Fast Corporation, keď som skúmal a písal novinový príbeh o obrovskom ružovom slone, úžasný dvor vlákna zo sklenených vlákien v Sparte. Rýchle stanovuje sklo vlákien, zvieratá, tvary a ochranné známky a spoločnosť je jednou z hŕstok spoločností v Amerike špecializujúcou sa na prispôsobené formy zo sklenených vlákien. Nájdete Fast Corporation vo vidieckom Sparte, Wisconsin,…
4. september 2016 v „Epic Road Trips“

10 Pozoruhodné miesta vo Wisconsin, zatiaľ čo teraz žijem v tichomorskom severozápade, Wisconsin bol môj domov už solídne desaťročie. Plazil som sa okolo každého kúta stavu mlieka a vybral som desať mojich obľúbených miest, ktoré sa s vami podelíme. V žiadnom konkrétnom poradí je tu 10 pozoruhodných miest vo Wisconsine. 1.…
11. september 2015 v „Stredozápad“