3 kroky, ktoré treba podniknúť skôr, ako váš dospievajúci začne jazdiť

, je obradom priechodu pre mnohých mladých ľudí. Získanie vodičského preukazu umožňuje dospievajúcim stať sa oveľa nezávislejšími.

Mnohí rodičia sa však cítia znepokojení tým, že sa ich dospievajúci dostanú za volant. Do veľkej miery je ich úzkosť opodstatnená. Koniec koncov, dospievajúci sú oveľa pravdepodobnejšie, že sa podieľajú na nehodách, často kvôli rozptyľovanej jazde.

Nasledujúce tri kroky vám môžu pomôcť pripraviť svojho dospievania na sedadlo vodiča.

Nakupujte pre lepšie poistenie vozidla

Rovnako ako pri mnohých výdavkoch sa oplatí nakupovať za poistenie vozidla. Vyhľadajte politiky, ktoré ponúkajú zľavy pre študentov, ktorí absolvujú vzdelávacie kurzy šoféra alebo ktorí udržiavajú dobré známky. Medzi ďalšie zľavy, ktoré treba hľadať, patrí zviazané politiky a dobré zľavy šoférov.

Pre vojenských pracovníkov a veteránov poskytuje USAA poistenie automobilov a výnimočnú službu za vynikajúce sadzby. Tieto politiky často obsahujú významné zľavy pre bezpečné ovládače, viac automobilov poistených jednou politikou a hlboko zľavnené rodinné sadzby.

Zaregistrujte sa vo svojom dospievaní do šoférskeho vzdelávania

Mnoho stredných škôl vyžaduje, aby študenti pred ukončením štúdia absolvovali vzdelávací kurz šoféra. Ak to tak nie je pre školu vášho dieťaťa, sú k dispozícii ďalšie možnosti. Miestne vodičské školy často obsahujú kurzy zamerané na dospievajúcich. Dospievajúci sa môžu tiež zapísať do online vzdelávacích kurzov Chauffeur, ktoré im umožňujú získať povolenia študentov na cestu na cestách s rodičom alebo iným vodičom dospelých. V každom prípade absolvovanie vzdelávacieho kurzu šoférov kvalifikuje vaše dospievajúcich na nižšie poistné sadzby a pomáha zaručiť, že sa od začiatku naučia dobré riadiace postupy.

Stanoviť pravidlá jazdy

Predtým, ako sa váš dospievajúci dostane za volant, porozprávajte sa s nimi o význame neposielania textových správ pri jazde, nosení bezpečnostného pásu, obranne jazdí a najmä nepije a jazdí. Od začiatku je jasné, že jazda je privilégium, ktoré si vyžaduje dodržiavanie pokynov a udržiavanie určitých štandardov správania.

Aj keď by ste nemali preháňať privilégiá, ktoré odoberú privilégiály, je skutočné poprieť svoje dospievajúce kľúče od auta za to, že nedokázali pridelené práce okolo domu alebo pre zlé správanie. Hlavný pokles známok môže tiež zaručiť pozastavenie privilégiách pri jazde, hoci by ste mali pred tým vylúčiť ďalšie možné príčiny, ako sú zlé videnie, poruchy učenia alebo šikanovanie.

Zriadenie pozemných usmernení od začiatku a ich dôsledné presadzovanie je nevyhnutné. Vyvarujte sa zaobchádzaniu s privilégiámi jazdy ako s úplatkom alebo s tým, že jedno dieťaťu umožníte oveľa viac privilégií bez skutočného dôvodu, ako je napríklad potreba automobilu, aby ste sa dostali k mimoškolskej alebo mimoškolskej činnosti.

Váš dospievajúci za volantom

Mať dospievajúci dosahový vek je nevyhnutným znamením, že vaše dieťa vyrastajú. Aj keď sa môžete cítiť pochopiteľne obavy z vyhliadky, že vaše dieťa bude za volantom, pravdepodobne nie je možné úplne zakázať dieťaťu šoférovať. Namiesto toho, nakupovanie pre najlepšie dostupné poistenie vozidla, zapisovanie vášho dospievajúcich do vzdelávania vodiča a založenie a udržiavanie pozemných pokynov pre jazdu môže pomôcť vášmu dieťaťu byť bezpečnejšie za volantom.

Súvisiaci

Ako zaplatiť za ďalšiu cestu, ktorá je jedinou vecou, ​​ktorá je daná, keď sa týka plánovania výletu: budete si musieť kúpiť plyn! Toto auto sa nedostane z historického miesta do múzea do hotela samo osebe. Zábavná súčasť výletu je dostať sa tam, zatiaľ čo menej zábavná časť je …
26. októbra 2019 v „Post hostí“

Zdravé výlety Tipsfamily Road sú tradíciou ocenenej časom. Môžu však byť tiež únavné, frustrujúce a viesť k príliš početným rozpadom zadných sedadiel. Ako udržať každého pohodlného, ​​zdravého a dobre kŕmeného na ceste? Požiadali sme Melanie Haiken z cestovania v oblasti zdravia, aby sme nám dali niekoľko tipov.
20. september 2010 v „Post hostí“

Roadtrping s dospievajúcim som si uvedomil, že môj syn, Levi, bol veľmi veľký pri riešení Rubikovej kocky – dokáže rozlúštiť hádanku za menej ako 10 sekúnd alebo okolo 17 sekúnd pomocou iba ľavej ruky – súhlasil som s tým, že ho začnem brať na súťaže. Minulý rok sme odleteli do Rubikovej …
13. júla 2017 v „Post hostí“