Povedala, že uviedla – presne to, ako vyvolať očarujúce prekvapenie pre vášho partnera

Najzaujímavejšie na tom, čo povedala, uviedla, že čuduje sa, či budeme na konci každého príspevku stále ženatí! Obaja sa skladáme na rovnakú tému, ale nekontrolovali sme prácu druhého až po jeho zverejnení.

Náš dobrý priateľ Scott ovplyvnil toto publikovanie – chcel by prekvapiť svoju druhú polovicu niečím romantickým. Ďakujem za vynikajúci koncept, ktorý povedal, povedala: Scott. Dúfame, že to pomôže!

Ak máte akýkoľvek typ konceptov pre to, ako povedal, povedala, pošlite nám e -mail, pošlite nám správu na Facebooku alebo Twitteri alebo nám o tom povedzte v sekcii komentárov nižšie!

Povedal:

Obrovské pôvabné gesto nie je nikdy také veľké ako niečo, čo ste s dôkladným alebo že ste prišli s výbežkom okamihu.

Povedala:

Zamyslite sa nad rámec veľkého gesta a počúvajte, čo váš partner skutočne chce.

A čo viac, hovorí:

Predtým, ako sme to začali skladať, pani Romance, ako aj ja, súhlasila s dodržiavaním štruktúry „Čo by som urobila“, ako aj „to, čo urobila“, ako aj naopak, aby odpovedala na túto dosť náročnú otázku.

Čo by som urobil

Keď verím v to, že urobím niečo očarujúce pre pani R, začínam pracovať s akýmkoľvek mentálnym tónom, ktoré som urobil o veciach, ktoré rád robí, ako aj o veciach, ktoré v minulosti vytvorili pozitívnu reakciu.

Veci ako:

Kúpeľné ošetrenie

Víkendy alebo „pobyt“

Získanie fotografie zarámovanej, že je vzatá

Nákup jej preferovaných kvetov

Každý deň svätého Valentína sa naši dobrí priatelia striedajú, aby si navzájom uvarili jedlo so štyrmi programami doma. Vynikajúci nápad! 14. február môže byť tak nadmerne hodnotený. Tu je naše predchádzajúce publikovanie presne o tom, ako sa cítime o Valentíne.

Po tom, čo sme uviedli, existujú aj iné možnosti pre V Deň v deň, ako je reštaurácia s nedostatočnou cenou za cenu. Práve tu je našich 7 konceptov pre alternatívny Valentín.

Najdôležitejšie je, že to nemusia byť obrovské gestá. Obrovské gestá sú všetko dobre rovnako dobré, rovnako ako dostávajú potrebnú reakciu „wow“, ale majú svoje úskalia.

Prečo je obrovské gesto plné problémov:

Stanovujete precedens. Ak urobíte niečo bohaté, musíte to nabudúce oveľa lepšie. Rovnako ako ak plávate v peniazoch, ako je Scrooge McDuck, nemáte možnosť zachovať si to.

Veľké gestá sú pôsobivé, ale môžu byť bežne trochu generické alebo sa zdajú byť neosobné. Alebo obaja.

Veľké gestá sú drahé. Nie že by to samozrejme nestojí za to …

Možno sa jej nepáči váš nápad! Musí to byť najhoršia okolnosť bez ohľadu na rozsah, zložitosť prekvapenia alebo luxusnosť. Ak ste však práve odišli za prvkami WOW, ako aj o srdcovom faktore, potenciálne pre tieto trojnásobky.

Namiesto toho sa snažím strategicky uveriť.

Je niečo, čo rád robí, že nie? Táto vec je zlatá. Urobte ich s ňou, rovnako ako ona bude veriť, že ste svätí. Naozaj ste mučeníkom, ale to jej nehovor! Napríklad pani R má rád pikniky. Nepáči sa mi. Avšak pri zvláštnej príležitosti pre ňu zorganizujem jednu.

Urobte z tohto druhu prekvapenie, rovnako ako ste zlatí! Rovnako ako to je miesto, kde sa môžete posypať. Napríklad by som do piknikového koša zahrnul nákladnú fľašu šampanského. Alebo súprava martini. Alebo si môžete zabaliť trochu kaviáru alebo niečo také.

Nevyžadujete napĺňanie brzdenia diamantmi.

Balenie menších prekvapení do väčšieho celku. Toto skutočne funguje – najmä ak má vaša žena prekvapenia. Moje sa ich páči! Tieto malé prekvapenia počas celého dňa budete môcť spomaliť.

Očarujúce prekvapenie je často o predvídaní toho, čo bude vyžadovať, ako aj o jeho príprave vopred. Chápete, čo sa vaša dáma teší v rôznych časoch dňa.

A potom sú tu vždy zelené veci, ktoré môžete vytiahnuť v akomkoľvek čase. Pre mňa by som išiel na preferovanú želatáriu pani R a skryl v mrazničke vaňu zmrzliny.

Jeden z mojich dobrých priateľov v Anglicku presvedčil jeho miláčik, že potrebovala pas, aby šiel do Škótska na dovolenku, ktorú zorganizoval. Až sa nedostali na vstup do odchodu, že pochopila, že sa chystajú nastúpiť na let do New Yorku. Je to mág, ten muž!

A ešte jedna vec: kúpte si jej kvety. Nie je to také ťažké alebo nákladné, ako si myslíte, že to bude!

Čo urobila

Jedným z najlepších očarujúcich prekvapení, ktoré pre mňa zorganizovala pani Romanka, bolo pre naše prvé výročie. Zorganizovala všetko, ako si prenajala trochu dovolenkového domu pri pláži na južnom pobreží. Keď sme sa tam dostali, vytvorila všetku túto dodatočnú batožinu z nášho auta.

Zabalila dostatočné množstvo vecí, aby sme boli úplne sebestační na celú dobu, keď sme tam boli. Nevyžadovali sme ani ísť z domu, okrem toho, aby sme šli na pláž.

Všetky moje preferované jedlo tam bolo, nehovoriac o mojej preferovanej hudbe ako Well ako DVD. Geniálna mozgová príhoda, pani R. Naozaj rozumiete metóde srdca tohto človeka!

A ešte jedna vec, hovorí:

Čo by som urobil

Pri pokuse o zostavenie tohto príspevku som sa zasmial s pánom R, že som presvedčený, že by sme mali upraviť meno tohto webu na pán Romance, pretože neverím, že pre neho robím početné očarujúce veci.

Uistil ma, že veľa očarujúcich gest sa stratilo na blokoch, takže si to naozaj nevyžaduje, aby ste to tvrdo vyskúšali.

Rovnako mi povedal, že veriť vášmu partnerovi a robiť pre nich niečo dobré je to, čo je skutočne romantické.

Staré príslovie: „Metóda srdca človeka je s žalúdkom“ nie je klišé.

Ak chcete pre svojho partnera vytvoriť očarujúce prekvapenie, neprekonajte ho. Verte na niekoľko z ich preferovaných vecí a tiež zorganizujte dátum, ktorý ich zahŕňa.

Napríklad pán R má rád skvelé víno, skvelé jedlo, ako aj cigaru. Zarezervoval by som si dátum večere v reštaurácii, ktorá bola blízko baru, kde by sme mohli ísť neskôr na cigaru, ako aj nočnú čiapku.

Alebo by som si najal skvelé autá a nákladné auto pre neho, aby šoféroval, ako aj absolvoval denný výlet ako Palm Beach na obed v lode. Toto predĺženie na víkend, kde organizujete všetko jedlo, je ešte jedným z víťazných očarujúcich gesto.

Pokiaľ sa postaráte o všetky malé detaily, aby ste sa uistili, že nemajú čo organizovať alebo sa obávať, chápete, že sa im to bude páčiť.

Čo urobil

Pán R je v obrovských očarujúcich gestách celkom skvelý, avšak v každodennom živote sú malé očarujúce prekvapenia tie, ktoré pre mňa veľa naznačujú.

Pán R kupuje kvety v utorok bez dôvodu. Alebo bude znieť s konceptom toho, čo variť na večeru, ako aj kupovať všetky potraviny na metóde domov.

Dôvod, prečo je očarujúci, je preto, že sa mi nepáči prichádzať s konceptmi na večeru. Ak sa z môjho dňa môžete zbaviť fušky a nahradiť ju darčekom, je to romantika.

Jim, keď ma ohromil tým, že ma vyberá z práce v piatok s taškou zabalenou na víkend.

Predstieral, že šoféroval, aby niekoho uspokojil v našej metóde domov. Spochybnil som, čo sa deje na prvom mieste, ale to nebolo, kým neprešiel okolo tohto očakávaného bodu Rendez vous, ktorý som skutočne podozrivý.

Keď sme sa ukázali na tomto rozkošnom bitke BNB na pobreží uprostred ničoho, vytvoril kufor môjho oblečenia, ktorý pre mňa zabalil. Bol to mimoriadne úhľadný dotyk.

Nezabúdajte, že to môže byť také náročné, ako pochopenie toho, čo môže byť mínové pole, avšak pán R to. Celý víkend bol fantastickým očarujúcim prekvapením.

Aké je najlepšie očarujúce prekvapenie, aké ste kedy mali? Povedzte nám o tom v komentároch!

Obrázok od Mr & Mrs Romance.