Čo robiť, keď máte iba 24 hodín v Bondi

, každý pozná Bondi. Je to jedna z najznámejších pláží na svete, ako aj určite jedna z najkrajších. Avšak, keď ste si vzali pamiatky, mali ste sa ponoriť a odtrhnúť z piesku, čo ešte treba urobiť? Tu je náš sprievodca 24 hodín v Bondi.

Základným aspektom života v Sydney sú jeho pláže. Máme to šťastie, že na našich dverách budeme mať najlepšie z najlepších v krajine – ak nie svet – najlepšie.

Televízne relácie, ako je Bondi Rescue, ako aj Bondi Vet, urobili z tejto módnej oblasti na východných predmestiach Sydney ešte oveľa slávnejšie, ako aj surfovanie, Suntan a Sexy Culture of Bondi, je jedným z najlepších ľudí, ktorí sledujú ľudí miesta, na ktoré sa majú prísť v celom meste.

Je však dosť tu na celý deň? Keď sme sa dostali do tejto výzvy, zostavili sme nášho sprievodcu po nákladoch 24 hodín v Bondi.

24 hodín v bondi

Raňajky:

Trio kaviareň
Hneď na Campbell Parade na južnom konci pláže Bondi je to ideálna oblasť na nasiaknutie výhľadu a zároveň žmurkuje niektoré z vynikajúcich stredomorských a jedál na Blízkom východe, ktoré tu slúžia.

Ak sa cítite veľmi hladní, rozhodnite sa pre kukuricové frittery. Sú obrovské aj chutné.

Po raňajkách:

Surfová škola
Ako sa hovorí staré príslovie, „keď je v Bondi, surfujte.“ Rovnako ako v prípade, že ste nováčikom najchladnejšie vyzerajúceho športu, prečo presne nezistiť, ako presne na najchladnejšej pláži?

Poďme na surfovanie založené na North Bondi – oveľa viac prepustená, ako aj regionálny koniec pláže, ako aj vás, aby ste sa dostali na vlny skôr, ako tomu pochopíte. Ak máte dlhšie stráviť v Bondi, môžete si dokonca rezervovať výlet s týmito chlapmi, aby ste pochopili toto skvelé predmestie o niečo lepšie.

Obed:

Bondi Icebergs Club
Originálna regionálna ikona, ľadovce, je tradičným regionálnym hangoutom. Klubový bar sa pozerá na pláž z južného konca, ako aj jej bazén slanej vody na vode je jednou z najviac fotografovaných pamiatok pláže.

Klub je mimoriadne prepustený, ale jedlo a služby sú rovnako skvelé ako výhľad. Ak chcete ísť oveľa viac na trhu, reštaurácia, ako aj bar na poschodí, je úhľadná, ako aj nákladový bod, ktorý ju ukáže. Poskytuje však najväčšie štandardy. Určite alternatívna voľba na večeru, ak ste tu pri špeciálnej príležitosti.

Po obede:

Bondi pobrežná prechádzka
Pobrežie okolo Bondi je pozoruhodné, ako aj dramatické, ako aj ideálne na prechádzku po jedle. Ak chcete, môžete prejsť všetkou metódou na pláž Coogee, aj keď by som sa s najväčšou pravdepodobnosťou zastavil v Bronte pred otočením sa späť.

Raz ročne socha pri mori preberá túto pobrežnú prechádzku, ako aj davy ľudí sa hrnú, aby videli kreativitu lemujúcu skaly. Je to pozoruhodný pohľad, takže ak je to v poriadku, určite to neunikne.

Nakupovanie:

Bondi má najlepšie vynikajúce obchody na Campbell Parade. Navyše tu je tu každý víkend trh.

Uistite sa, že vám nenechajte ujsť galériu Aquabumps na 151 Curlewis St. Títo chlapci dávajú surferom heads-hore nahor, pretože 1999, ako aj ich zábery na pláži sú vynikajúce.

Večera:

Hardvér Bondi
Bondi Hardware, ktorý bol zasunutý dole Hall Street, Bondi’s Bondi Street pre reštaurácie, je tmavý, ako aj náladový, ako aj podáva liečbu po liečbe s priemyselnou eleganciou. Práve tu však je dosť hektické, takže sa uistite, že ste si rezervovali.

Bill
Ďalšia inštitúcia v Sydney, výdavky Granger’s Mini-Reťaz vynikajúcich reštaurácií kaviarne je jednoduchou voľbou. Miesto konania Bondi (v Sydney sú 2 ďalšie, ako aj niekoľko ďalších iterácií) je jasné, čisté a sofistikovane jednoduché.

Dezert:

Ak máte po večeri stále priestor alebo ste si zachránili oblasť pre sladkosti, práve tu sú dve možnosti, ako vyraziť svoju noc s cukrom.

Gelato Messina
Prvé otvorenie v Darlinghurst v roku 2002, táto zmrzlina má teraz na mnohých miestach v Sydney, po celej krajine aj na medzinárodnej úrovni. Vyberte si svoju obľúbenú príchuť, vyberte šálku alebo kužeľ a prejdite na pláž, aby ste videli oceán v mesačnom svite.

Pápež
Pasticceria Papa – alebo Papa pre miestnych obyvateľov – išlo preto, že obchod Haberfield sa otvoril v roku 1988. Vynikajúce talianske koláče, pečivo, koláče a sušienky, ktoré sa tu jedia, sú úžasné. Chcem len rozbiť tvár do ich pečeného koláča ricotty zakaždým, keď to vidím!

Kde zostať:

QT Bondi
V decembri 2015 na pohľad na starého Švajčiarskeho Grand v North Bondi je QT Bondi. Je pravda, že táto sexy končatina značky QT je krásne navrhnutá a skutočne mimoriadne roztomilá.

Izby sú priestranné, ako aj veľkoryso vymenované, rovnako ako priblížili záujem o podrobnosti – ako vždy s QT. Keď sa predná strana budovy zmenila na obytné apartmány, hotelové izby nestávajú oceánom, avšak balkóny a detaily vo vnútri miestností udržiavajú vašu pozornosť.

Nasledujúci deň:

Výkoning, bondi
Vyrovnajte sa všetkým nadmerným obývaním deň predtým rannou jogou s životom moci. Štúdiá jogy práve tu sú priestranné iba minútu alebo dve od pláže. Skontrolujte vyhrievané, ako aj nevyhrievané možnosti jogy.

Raňajky:

Veranda, ako aj salón
Nemôžete získať oveľa viac Bondi ako toto miesto. Mimoriadne ľahké, podstata pláže, ako aj personálu, vďaka ktorým je skvelý vyzerať ľahko. Jedlo v tejto malej kaviarni North Bondi je vynikajúce – navyše máte zaručené, že tu objavíte zdravú voľbu, ak ste stále plné z noci predtým.

Podobne tu podávajú obed aj večeru, čo je niečo, čo treba pamätať na iné jedlá, keď ste tu. Toto je naša obľúbená kaviareň v Bondi, takže si ju nenechajte ujsť.

Ak máte dlhšie v Sydney alebo chcete vidieť oveľa viac ako len Bondi, pozrite sa na nášho sprievodcu 24 hodín v Sydney.

Máte nejaký druh ďalších tipov na návštevu Bondi? Máte obľúbenú pláž, do ktorej idete? Povedzte nám v komentároch!

Obrázky pani Romance využívajúca kameru OM-D E-M5 Mark II Olympus. V rámci nášho nedávneho pobytu v Bondi sme boli hosťami cieľa NSW.