Najlepšia krčma v Sydney – Royal Albert Hotel, Craft Beer Surry Hills

. Je to ako domáce jedlo, ktoré ste vždy túžili po poživení. Je to taký teplý pocit pitia niečoho, čo niekto miloval a staral sa o ňu, a produkoval, aby ste sa v ňom skutočne potešili a cítili sa ako doma. To je to, čo je uhol hotela Royal Albert a mladý chlapec dodávajú!

Táto potešená malá krčma, ktorá bola zasunutá po bočnej ulici Surry Hills, bola plná rozkrokov geezerov, do očí bijúce a vrčanie nad svojimi mydlami škunerov bezchybného piva.

Ako sa toto miesto transformuje! Asi pred tromi rokmi majiteľ Mike Bain a jeho personál prevzali miesto po otvorení Bambusu, vynikajúceho knedľa, ktorý bol pripojený k hotelu. Pretože potom menej žiaduce prvky opustili krčmu a opustili Mike a Co, aby priniesli skvelé pivo, príjemnú atmosféru a oveľa zdravší zážitok, ktorý sa zvyčajne na miesto dedičstva.

Spočiatku sa zdá, že myšlienka knedľa baru nie je v poriadku do krčmy starej školy, však? Ale potom kúsky skladačky zapadajú k sebe.

Krčma je na ulici Reservoir Street, ktorá má úžasne eklektickú zmes reštaurácií, ktorá počas týždňa upúta pozornosť administratívnych pracovníkov, a večere večer a cez víkend.

Mike Bain roky prevádzkoval SMH Sydney Night Noodle Markets v Hyde Parku, takže je všade, čo je dobré knedle.

A nezabudnime, knedle si vyberú dobré pivo, ako aj akýkoľvek mäsový koláč – a sú jednoduchšie zdieľať!

Rozprávali sme sa s Mikey Allen, jedným z najdlhších členov Royal Albert v jeho súčasnej inkarnácii. Hovoril nám cez vylepšeniu salónikového baru s rozklopenými kreslami a hovoriacim pocitom. Stalo sa to preferovanou súčasťou krčmy pre zákazníkov, ktorí tam v súčasnosti smerujú rovno častejšie ako nie.

Hlavná lišta sa tiež zmenila. Pamätám si, že som tam išiel pred štyrmi alebo piatimi rokmi a atmosféra bola oveľa menej zdravá a zdá sa, že žiaden z predchádzajúcich zamestnancov sa nestaral. Teraz, hojné barové stoličky, okná z farebného skla Alberta Queen’s Consort a múry v štýle 20. rokov privádzajú ľudí, aby si napili a hovorili s ľuďmi ako Mikey a Wolfgang, ďalší priateľský barman.

Mikey a Wolfgang sú jednoznačne dôležitými členmi tímu Royal Albert. Milujú dobrých priateľov Alberta a Mikeyho s mužmi za pivovarom Young Henrys v Novom meste a niektorými ďalšími miestnymi pivovarmi. Zároveň je jedným z ústredných bodov Mike Bain na podporu miestneho podnikania a ukazuje sa v potešení personálu, potešených stávkujúcich a potešeného hotela Royal Albert Hotel.

Toľko lásky a tvrdej práce odišlo od toho, aby staré dievča vrátilo svoje bývalé úžasné kúzlo. Podávané pivo je dôkazom. Presvedčenie remeselníckych pivovarov na skladovanie vašej krčmy nie je ľahké, najmä ak ju nikomu nepredávajú. S nízkymi výnosmi krčmy, ktoré predávajú pivo, predávajú produkt rovnako ako samotné pivovary.

Spoločnosť Feral Brewing Company umožňuje iba pár svojich pív mimo západnej Austrálie, ale od 13. júna sa Royal Albert vykonáva, kde sa všetky Feralove pivá predstaví, až kým sa im nedôjde.

Toto je veľký krok pre všetkých zúčastnených. Najmä pre Royal Albert ako týždeň predtým, od 6. júna, sa uskutoční ďalšie prevzatie s Riverside Brewing Company, ktorá varí v North Paramatta v Novom Južnom Walese, ktorá ukazuje, o čom sú.

Royal Albert zvyčajne vykonáva prevzatie kohútika raz mesačne, takže dva za dva týždne znamenajú rušný čas vpred. Osobne nemôžem čakať, aj keď s našimi 30 koktailmi za 30 dní výzvy, ktorá sa začína zajtra, bude to rovnako zaneprázdnený mesiac pre naše pečene!

Zamierte do hotela Royal Albert
140 Commonwealth Street (roh Street Reservoir Street a Commonwealth Street),
Surry Hills, Sydney.
(02) 9281 2522

Open Mon-Sat: poludnie až polnoci-nedeľa: poludnie do 22:00
Bambusový knedľa slúži denne: poludnie do 15:00 a nočné od 18:00 do 22:00.

Ak chcete získať funkcie 20 – 150 ľudí, zavolajte mu na Mike alebo e -mail na adresu info@royalabeberthotel.com.au a požiadajte o informácie.
Sledujte Royal Albert na:-
Instagram: @theroyalalbert
Facebook: RoyalAlbertHotelsurryhills
Twitter: @Rahpublichouse
Twitter: @Bamboodumplingbar