Geocaching in the Rockies

Tento týždeň je v Dillone v štáte Colorado sneh. Dostatok z toho (človekom vyrobený a inak), že spoločnosť Keystone Resort otvorila svoje brány začiatkom tohto mesiaca a lyžiari sa dostali na svahy. O tri víkendy sa však slnko svietilo a bolo to vyhodenie, či nosiť bundu. Sezóna ramena v horách môže byť jedným z najlepších časov na návštevu. Neexistuje žiadne lyžovanie, ale dosť snehu, že neexistuje ani jazda na horských bicykloch ani denné hikingy. Namiesto toho ponúkajú hotely a letoviská mimo sezóny a oblasti, ktoré reštaurácie lákajú hladných hostí s nočnými polovičnými večerami.

Pre nás to bol ten pravý čas vyskúšať geocaching. Vyhľadajte obvyklé stránky geocachingu online a nájdete desiatky, nay, stovky cachí skrytých po celom Colorade. Spúšťajú škálu obtiažnosti z ľahko odstráneného na vyžadujúce niečo montážne. Moja rodina je v geocachingu nová (zatiaľ nemáme ani prijímač GPS), takže keď sme boli pozvaní, aby sme tento rok na jeseň strávili deň v letovisku Keystone, aby sme vyskúšali šťastie, keď si našli cache skryté pozdĺž rieky Snake, znelo to ako Skvelá príležitosť. Myslel som, že by to bol dobrý spôsob, ako zistiť, či by sa deti bavili geocaching skôr, ako investuje veľa peňazí do činnosti.

Možno ste kvalifikovaní v Orienteeringu. Rovnako ako ja by ste si mohli prečítať o použití prijímača GPS na nájdenie skrytého „pokladu“ a premýšľať: „Nie je to podvádzanie? Nebolo by športovejšie používať topo mapu a kompas? “ Možno, ale ako aktivita s deťmi je geocaching výbuch.

V Keystone nemôže byť začiatok jednoduchšie. Stredisko prenajíma jednotky GPS s tromi trasovými bodmi, ktoré už boli naprogramované do prijímača. Sú k dispozícii od Mountain Concierge v Riverside Village v Keystone. S rýchlym návodom, ako používať Garmin Etrex, sme boli na ceste.

Resort Keystone sa rozkročil takmer štyrmi míľami rieky Snake, keď zostupuje z vysokých hôr na ceste do Dillonova nádrž. Cesta a cyklistická cesta sleduje rieku spájajúcu rôzne časti mesta – West Keystone, Lakeside Village, Mountain House, River Run Village a East Keystone. Táto cesta slúži tiež na spojenie troch trasových bodov, ktoré sa nachádzajú po celej dĺžke cesty.

Aj keď bola cesta jasná, vyrovnávacie pamäte neliečili len vedľa chodníka a nakoniec sme si našli nohy zasnežené a trochu mokré.

Trasačné body sa šíria z konca do konca pozdĺž cesty Snake River v Keystone a zistili sme, že chôdza musí byť trochu pre štvorročného a rodičov, ktorí majú jedného roka. Po nájdení prvej vyrovnávacej pamäte, ktorá obsahovala propagačné nálepky, tlačidlá a ďalší lup s kľúčovou značkou, sme odišli do nášho bytu s výhľadom na rybník v dedine Lakeside. Neskôr na druhom konci popoludnia som sa vrátil a vytiahol auto, aby to rodina mohla nazvať, keď sa vystopovala po poslednom políčku.

Nie som si istý, koľko geocachingu môžete urobiť v horách v zime, ale nezabudnite na jar a my vás budeme informovať o geocachingu, turistike, lyžovaní a ďalších rekreácii Rocky Mountain na budúcich výletoch do Colorado do Colorado .

Súvisiaci

Geocaching Courneys, cache preč zimné blues! Cache preč z zimných blues! Geocaching Journeys, cestovná spoločnosť so špeciálnou skupinou, zápasí s rovnako zmýšľajúcimi dobrodružnými hľadačmi s itinerármi all-inclusive. Pripojte sa k skupine ostrovných geocacherov na Havaji od 22. do 29. januára 2011.
15. september 2010 v „Geocaching“

Deväť skvelých geocachingových kníh o geokachingu: Niektoré sú základné, iné sú pokročilé, niektoré zdôrazňujú sociálny aspekt tohto športu, zatiaľ čo iné sú zamerané na technológiu. Nájdite tú správnu knihu, aby ste sa dostali do športu.
18. marca 2011 v „Geocaching“

5 Creative Geocaching Containers Naša geocachingová cesta pokračuje, vždy ma ohromujú kreatívne kontajnery vyrovnávacej pamäte, s ktorými ľudia prichádzajú. Na základe môjho pôvodného príspevku, 10 jedinečných geocachingových kontajnerov, je tu ďalších päť, ktoré získali jeden z mojich obľúbených bodov: Magnet Cache Vidíte to? Názvy tejto magnetickej kože bol 62092; Ja …
1. augusta 2016 v „Geocaching“