Skvelé knihy na získanie mladých ľudí vonku

Cesty sú skvelé. Ako rodina sa nám páči zabalenie automobilov a nákladných automobilov a biť na cestu. Budem však posledný, ktorý vám povie, že cestné výlety sú ľahké. Keby boli, bolo by oveľa menej popravcov automobilov, ktorí sa zablahoželali k predaju DVD hráčov zadného sedadla, ako aj menej z nás, ktorí tvoria články „Ako udržať mier na cestách“.

Takže ak by okrem potenciálnych problémov naše jediné spomienky sú na jedle v priebehu jedla a scenérie, ktoré sa zakrývajú okolo okna, musel by som uviesť, že sme nešťastne zlyhali. Pre našu domácnosť je najlepšou časťou vykopávania ciest, ktorá sa dostane do časti vonku, stojí čas spolu ako kemping pre domácnosť, turistiku a zvyčajne si užívať prírodu. Niekoľko kníh, ktoré som čítal, nám pomohlo pripraviť sa na tieto typy výletov a zahŕňajú veľké množstvo fantastických konceptov na udržanie angažovanosti mladých ľudí.

Kampovanie automobilu pre všetkých od Márie, ako aj výdavky Burnham

Ak ste nikdy nemali kemping, čo vás zastavuje? Vyžadujete len pár vecí, ktoré sa majú začať: výstroj, ako aj know-how. Gear môže byť zložitejší, ale stany za veľtrhu počasia sú dostupné dostatočné a je celkom jednoduché objaviť miesto, ktoré si prenajíma veci, ktoré potrebujete. Know-how je však rovnako blízko ako vaše regionálne kníhkupectvo. Burnhams pritiahli dohromady čokoľvek, čo potrebujete, aby ste pochopili, že máte fantastický čas v lese – od výstroja, ktorý budete potrebovať, pripraviť jedlo, do rôznych hier, aby sa všetci bavili.

Kemping s mladými ľuďmi od Goldie Gendler Silverman

Predchádzajúca kniha má dobrú časť o kempingu s deťmi, avšak pre celý príbeh sa obracia na kempovanie s deťmi. Silverman bola profesionálom v kempingu s mladými ľuďmi, pretože v roku 1975 prvýkrát publikovala backpacking s dojčatami a malými deťmi. máš to. Zahŕňa veľké množstvo fantastických informácií. Obráťte sa na túto knihu pre koncepty ponuky, ako aj metódy na inštruovanie mladých Woodcraft. V celej knihe objavíte výzvy s užitočnými návrhmi odborníkov.

Mám rád špinu! Rovnako ako poďme von! Jennifer Ward

Páčia sa mi tieto knihy! Takže početné koncepty na robenie vecí vonku. Jennifer Ward je inovatívny génius; Musí nájsť s 52 fantastickými konceptmi pre každú z týchto kníh. Teraz nemusíte byť na kempingovom výlete, aby ste sa rozhodli pre prechádzku mesačného svitu alebo aj tlače kvetov balenie. Môžete naplniť mesiac len mám rád špinu!. Pre obyvateľov mesta má Ward aj čoskoro ešte jednu knihu. Je to džungľa! Má 52 konceptov na objavovanie a užívanie prírody v metropolitných oblastiach.

Súvisiaci

Top 10: Najlepšia sezóna výletových webových stránok Road Trip je na nás, ako aj mnohí ľudia využívajú cestovné stránky, ako aj blogy na plánovanie letných prázdnin. Aj keď robíme najlepšie, aby sme navrhli širokú škálu rodinných destinácií, reštaurácií, parkov, festivalov a ubytovania, chápeme, že mnohé ďalšie cestovné miesta sa zameriavajú na rovnaký cieľ. V skutočnosti sme …
27. mája 2016 v „Top 10“

Ako sa pozrieť na americké národné parky: Sladké vedenie od skúsených blogerov cestovania v domácnosti, ktoré máte v pláne ísť do jedného z národných parkov roztrúsených po celom USA, americkej Samoa alebo na Panenských ostrovoch, aby ste si tento zoznam skenovali a pozreli sa. Ak je váš park na zozname. Napísané niekoľkými z najviac skúsených spisovateľov blogov pre domácnosti, ako aj novinárov z…
3. júla 2015 v „Národných parkoch“

4 Aplikácie Roadtrip pre rodiny, keď sa vydáte na výlet do domácnosti, pravdepodobne budete dosť nadšení zážitkom, ktorý pred nami budete mať. Predtým, ako pôjdete, budete požadovať zorganizovať svoju trasu, aktivity a možnosti ubytovania. Aby ste vám pomohli s týmito úlohami, existuje niekoľko šikovných aplikácií Roadtrip, ktoré by ste chceli …
10. marca 2021 v „Post hostí“