Vysoko na inšpirácii: 5 ázijských reštaurácií v Dubaji

Jednou z fantastických vecí o Dubaji je číra rozmanitosť. Toto je najmä situácia, keď sa týka miest na jedenie, ako aj v prípade, že ste fanúšikom orientálnych štýlov varenia, potom Dubaj určite nesklame. Thai, čínština, ako aj japonskí nadšenci kuchyne budú všetci vo svojom živle. Práve tu je len niekoľko ázijských reštaurácií, ktoré budete chcieť vyskúšať, keď ste v Dubaji.

Čo je v tomto sprievodcovi pokryté?

1. Nákladná reštaurácia Dubaj
2. Blue Jade
3. Ázia Ázia
4. WOX
5. Blue Elephant

Viac návrhov na stránkach YouTube ⬇ súvisiace príspevky:

1. Nákladná reštaurácia Dubaj

Táto vynikajúca reštaurácia je ideálnym miestom v Dubaji na vzorkovanie Oriental Street Food v najlepšom prípade. Večere si môžu zvoliť stôl na modernej terase s výhľadom na vodu, čo vytvára fantastické prostredie pre misky, ktoré sú ovplyvnené príchuťou Ázie. Je to dobré miesto na zmiešanie a príchute. Niektoré z jedál, ktoré môžete potešiť v nákladnej reštaurácii Dubaj, patria knedle z Číny, vyprážané EBI z Japonska, ako aj tradičné podložky Thai z Thajska, čo je poskytnuté zreteľné zvraty s kúskami chutnej údenej kačice.

2. Blue Jade

Dekadentné stravovanie neprichádza oveľa lepšie ako toto. Každý centimeter tejto štýlovej reštaurácie hovorí o štýle a sofistikovanosti. Blue Jade, ktorý sa nachádza v hoteli Ritz Carlton, sa vydáva na kulinársku cestu na Ďaleký východ s chutnými jedlami. Nadšenci Sushi si môžu vybrať zo štýlových pochúťok na stanici centrálnej sushi reštaurácie.

3. Ázia Ázia

Vstúpenie do tejto štýlovej reštaurácie je ako putujte do vyššej reštaurácie v Číne, ako aj dekorácia je neuveriteľne elegantná. Jedlá, ktorú by ste chceli liečiť svojimi chuťovými pohárikmi, sú hrebenatka ceviche, pikantný losos maki, ako aj kalamari varené v konvenčnej thajskej metóde s pikantnou bočnou omáčkou, ktorá je ideálna pre hostí, ktorí majú radi trochu tepla.

4. WOX

Posaďte sa v Atrium Garden Grand Hyatt Dubai, aby ste sa potešili jedlom na základe ľahkých, ale veľmi uspokojujúcich jedál podávaných v vozíkoch Street Hawker po juhovýchodnej Ázii. Všetky jedlá sú čerstvo pripravené a zahŕňajú orientálnu polievku, rezance a wokové jedlá, ako aj gurmánske zvraty, ktoré sa tu kladú priamo na jedlá, urobia z Wox jednu z najslávnejších reštaurácií v celom Dubaji.

5. Blue Elephant

Táto reštaurácia poskytuje thajskú kuchyňu v jej najlepšej a tiež, a získala ocenenia za svoje riady, ako aj za služby. Rôznorodosť jedál, ktoré sú tu k dispozícii priamo tu, je vynikajúca a zahŕňa pikantnú krevetovú polievku s chilli, ako aj citrónová tráva, Pad Thai, ako aj ekologická kari. Bufet sobotného obeda je ideálny čas na ochutnanie jedál pri namáčaní moderného prostredia reštaurácie.

Dubaj je určite miestom, kde môžu byť dobrodružní jedáci šťastní. Zatiaľ čo tu vonku, nadšenci orientálnej kuchyne si môžu byť istí plným žalúdkom.

Obrázky od George Ariolla, ako aj Lars Plougmann, využívané na základe inovatívneho povolenia Commons

Viac návrhov na YouTube ⬇

Súvisiace príspevky:

Visa SAE (pre Dubaj a Abu Dhabi): Požiadavky a presne to, ako sa prihlásiť

Cestovanie s deťmi: 10 orientálnych destinácií pre celú domácnosť

Dubaj Travel Guide s rozpočtovým plánom harmonogramu

Pasta de Waraku na letisku Changi v Singapure (možnosť Splurge)

Námestie Senado na St. Paul Ruins, Macau: DIY Walking Trip

5 horúcich jedál Bicolano na vyskúšanie v Albay (vrátane zmrzliny Sili!)

Dodávka šišky: Otvorené vetvy Krispy Kreme, J.Co, Dunkin ‘a ďalšie!

Dodávka koláča: Zoznam otvorených vetiev Conti, Goldilocks, Red Ribbon, BanApple a ďalšie!