6 Návrhy na vytiahnutie rozpočtu na pridanie ďalších špičkových cestovných osôb

Nie je nič zaujímavejšie ako cestovanie v štýle. Či už idete na letisko, alebo ste na plavbe, zostavili sme niekoľko najlepších návrhov na cestovanie v malom rozpočte.

Obsah

1. Zostaňte lepšie v dome na krátke sviatky
2. Choďte na plavbu
3. Cestujte v nízkej sezóne
4. Choďte do VIP salóniku
5. Pokúste sa požiadať o aktualizáciu

1. Zostaňte lepšie v dome na krátke sviatky

Aj keď sa môžete domnievať, že odletie na polceste po celom svete na víkend je divoká, ako aj dobrodružná metóda, ktorá strávi svoj rozpočet na dovolenku, je oveľa väčší zmysel zostať lepší v ubytovaní na kratšie sviatky. Ušetrite svoje peniaze na špičkové ubytovanie, výlety a jedlo, ako aj potom, keď vaše financie umožňujú predĺženú prestávku.

Jedným z našich preferovaných miest na objavenie fantastických ponúk pri letoch, hoteloch, prenájme vozidiel a dokonca aj valcových prázdnin, je TraveloCity. Ich zabezpečenie zhody nákladov naznačuje, že vrátia rozdiel, ak objavíte lacnejší podobný výlet!

2. Choďte na plavbu

Aj keď mnohí veria, že plavby sú iba pre elitu, trh prišiel za posledných dvadsať rokov dlhou metódou, vďaka čomu je oveľa ekonomickejšia ako kedykoľvek predtým plaviť sa po celom svete. Prevádzkovatelia, ako je plavba obrazu, ponúkajú sviatky pre základné destinácie, ako sú Nórsko, Južná Amerika, Európa, ako aj Stredozemné more, a poskytujú vám oveľa viac možnosti ako kedykoľvek predtým pre váš ďalší útek. Či už hľadáte týždeň na slnku alebo ste pripravení na kultúrne bohatú expedíciu, cestovná dovolenka môže byť tým, čo chcete, aby to bolo-jednoducho si nepamätáte zabaliť svoje plávajúce kostýmy!

3. Cestujte v nízkej sezóne

S väčšinou domácností, ako aj turistov, ktorí sa chcú odletiť v letných mesiacoch, má zmysel držať sa a rezervovať si dovolenku v nízkej sezóne. Hotely, lety, ako aj zväzky sú často lacnejšie počas jesene aj na jar, takže sa rozhliadnite a zistite, čo môžete objaviť za svoje peniaze. Cestovanie zo sezóny nielen prospieva vášmu bilancii banky, ale často naznačuje, že váš cieľ je tichší – z toho vyplýva, že môžete tráviť oveľa viac času uvoľnením a užívaním aktivít namiesto radu!

4. Choďte do VIP salóniku

Platenie za upgrade na VIP Lounge môže byť prekvapivo ekonomická technika začatia dovolenky s ranou-ako aj miešanie s vysokými flyermi, ako aj s VIP, s ktorými budete cestovať. Mnoho veľkých letísk a prevodových centier ponúkajú VIP salóniky, ku ktorým je možné pristupovať s prihrávkou – kúpte si vlastné, ako aj budete môcť potešiť noviny, nápoje a jedlo pred cestovaním, čo vám poskytne možnosť Odložte a pridajte na svoju cestu trochu trblietky.

5. Pokúste sa požiadať o aktualizáciu

Je úplne možné upgradovať pri lete – nevyhnutné je však byť priateľský, pozitívny a vďačný. Žarty múdre v hoteli alebo na registráciu, pretože vám poskytnete oveľa lepšiu možnosť, že budete vnímaní ako nevyhnutné alebo „elitné“. Inými slovami, ak vyzeráte rovnako ako aj ostatní ľudia v prvej triede, je oveľa pravdepodobnejšie, že sa tam skončíte sami.

Život v triede ekonomickej klímy!
Ďalšou technikou získania aktualizácie je oznámenie svojej cestovnej kancelárii, že oslavujete základnú udalosť – svadobné cesty, výročia a narodeniny sú fantastické dôvody pre aktualizáciu. Tým, že čašníkovi, operátorovi alebo cestovnej kancelárii povedia, že s nimi vyberáte, aby ste s nimi strávili zvláštny moment, budú oveľa viac naklonení ponúknuť vám výnimočnú službu ako svojim základným zákazníkom.

Tip na prenájom automobilov: Pri cestovaní sa vždy snažíme prenajať vlastné vozidlo, aby sme sa uistili, že sa môžeme pozrieť na miesta mimo cesty podľa nášho vlastného harmonogramu. Skontrolujte tie najlepšie ponuky na prenájom vozidiel pre vašu cestu a pozrite sa na svoju nezávislosť! Skontrolujte lacné náklady tu teraz!

Ste na Pinterest? Pripínajte tieto!