10 dôvodov, prečo by ste sa mali pripojiť k malému skupinovému výletu

, uvažujete o tom, že budete cestovať sami alebo sa pripojiť k malému skupinové turné? Ak ste nový na určitom mieste alebo krajine, dôrazne sa odporúča cestovanie v malej skupinovej ceste. Od šetrenia peňazí až po stretnutie s novými ľuďmi sú to len niektoré z výhod, ktoré sú na skupinovom turné.

Ak stále nie ste presvedčení, máme pre vás zoznam. V tomto článku uvádzame 10 dôvodov, prečo by ste sa mali pripojiť k malému skupinové turné.

Obsah

1. Budete mať príručky súkromných výletov
2. Môžete získať šancu spoznať nových priateľov
3. Budete mať lepšie spojenie s miestnymi obyvateľmi
4. Môžete zdieľať svoje príbehy alebo skúsenosti s ostatnými
5. Veľká hodnota za peniaze
6. Vaše osobné cennosti sú bezpečnejšie a oveľa bezpečnejšie
7. Nemusíte sa obávať platenia za jednu osobu
8. Cestovanie v malej skupine je priateľské k životnému prostrediu
9. Budete mať možnosť urobiť oveľa viac, keď ste na malej skupinovej prehliadke
10. Menej organizačných problémov

1. Budete mať príručky súkromných výletov

Ak sa pripojíte k malému skupinové turné, je pravdepodobne veľa dobre informovaného sprievodcu výletom. A samozrejme, budete to chcieť mať, pretože cestujete nielen na fotografovanie Instagrammable, ale aj dozvedieť sa o miestach alebo krajinách, do ktorých idete.

Vedúci vedúcich výletov vám tiež môžu pomôcť pri základných veciach, ktoré by ste mali vedieť pri cestovaní. To zahŕňa, keď sa putujete okolo a nie. Ak cestujete sami, môže to byť celkom mätúce, najmä ak je váš zdroj iba internet. To je jeden z dôvodov, prečo je výhoda mať dobre informovaného sprievodcu cestou.

2. Môžete získať šancu spoznať nových priateľov

Samozrejme, existuje veľká šanca, že stretnete nových ľudí, ktorí zdieľajú rovnaký záujem ako vy – cestovanie! Vzhľadom na to, že máte rovnaký záujem, je to potenciálny priateľ alebo možno celoživotný priateľ. Môžete sa od nich tiež poučiť alebo rozšíriť svoje spojenia, keď sa týka cestovania (vieme, že toto je jedna z najlepších vecí, ktoré treba zvážiť pri cestovaní – mať spojenia).

Ďalším dôvodom je, obrázky! Ak cestujete sami, je dosť trápne požiadať cudzincov, aby urobili vašu fotografiu na niektoré z krásnych cieľov (najmä ak máte radi fotografiu). Ale ak ste na malej skupinovej prehliadke, môžete sa priblížiť k ostatným členom a môžu byť vaším „novým“ fotografom. Samozrejme, musíte pre nich urobiť to isté!

3. Budete mať lepšie spojenie s miestnymi obyvateľmi

Väčšina výletových sprievodcov je tiež miestnymi obyvateľmi v mieste alebo v krajine, do ktorej sa nachádzate, a preto existuje veľká šanca, že získate hlbšie pochopenie svojej kultúry. Môžu vám povedať veľa vecí o svojej krajine alebo vás predstaviť niektorým ďalším miestnym obyvateľom, ktorých poznajú (dobre, veľa výletových sprievodcov to robí).

4. Môžete zdieľať svoje príbehy alebo skúsenosti s ostatnými

Čo je najlepšie na stretnutí s novými priateľmi? Je to skutočnosť, že sa s nimi môžete podeliť o svoje príbehy alebo skúsenosti! A čo je na tom vzrušujúce? Viete, že počúvajú a zaujímajú sa o vaše príbehy, pretože s vami zdieľajú rovnaký pocit. Predstavte si, že hovoríte o veciach, z ktorých ste skutočne nadšení s ľuďmi, ktorí sú pripravení vedieť o vašich skúsenostiach.

Najprv môžu byť cudzincami, ale určite to vytvorí silné puto medzi vami a ostatnými členmi malej skupiny. A rovnako ako to, čo mnohí ľudia hovoria: „Niekedy je lepšie rozprávať svoje príbehy a zážitky cudzincom.“

5. Veľká hodnota za peniaze

Pripojenie k malému skupinovému výletu znamená, že môžete znížiť svoje výdavky. Ak cestujete sami, samozrejme, budete tráviť všetko sami, od jedla po ubytovanie. A to je úplne bolestivé. Ale ak ste na malej skupinovej prehliadke, môžete mať všetky výdavky zaplatené ešte pred letom. Ubytovanie, zájazdy, preprava atď. Všetko, čo musíte priniesť, je taška, fotoaparát a samozrejme vreckové peniaze (v závislosti od toho, koľko chcete minúť).

6. Vaše osobné cennosti sú bezpečnejšie a oveľa bezpečnejšie

Ak sa pripojíte k malej skupinovej prehliadke, môžete sa uistiť, že vaše cennosti sú v bezpečí. Budete poznať mená a tváre každého člena vašej skupiny, a preto samozrejme existuje nízka šanca na kradnutie. A pretože všetci cestujete spolu, nikto by sa neodvážil ukradnúť vám niečo, na rozdiel od toho, či ste sami.

7. Nemusíte sa obávať platenia za jednu osobu

Samotné cestovanie je zábavné a vzrušujúce! Samozrejme. Ale ak budeme hovoriť o peniazoch, je to trochu tvrdé. Predstavte si, že zaplatíte všetko za seba. Ubytovanie, jedlo a preprava (najmä taxíky). Ale ak ste v skupine, v prípade potreby môžete vždy zdieľať peniaze. Niektoré destinácie cestovateľov tiež ponúkajú vyššie ceny, ak ste sami, ako keby ste v skupine.

8. Cestovanie v malej skupine je priateľské k životnému prostrediu

Možno sa čudujete, prečo, ale je to tiež jeden z dôvodov, prečo by ste sa mali pripojiť k malej skupinovej prehliadke. Ak cestujete v skupine, auto, ktoré ste “null