V deň, keď sme dostali zaplatené za cudzí v Číne

Predtým, ako sme sa zaoberali Čínou, sme počuli veľa príbehov o tom, ako sa „Whiteys“ najatí podnikaním, aby predstavovali ako zahraniční pracovníci, ale nikdy sme si mysleli, že by sme sa zapojili do takéhoto práca. Ukázalo sa, že tieto úlohy sú v Yangzhou celkom bežné.

Boli sme požiadaní, aby sme boli rozhovormi s dvoma rôznymi televíznymi stanicami (odmietnuté kvôli načasovaniu) a práve minulý týždeň sme boli požiadaní, aby sme sa zúčastnili reklamnej kampane pre novú reštauráciu Steak House tu v Yangzhou. Ponuka bola za 200 RMB (30 dolárov) a bezplatnú večeru, ktorá sa dá urobiť s prezidentom spoločnosti niekoľko fotografií. Celkom ľahké peniaze!

Keď sme dorazili do najvyššieho poschodia krásneho hotela Jingling, boli sme šokovaní, keď sme zistili, že celá vec bola stratená v preklade. V skutočnosti sme mali fotografovať v službách, ako sú okolnosti s prezidentom veľkej spoločnosti so zelenou energiou. Kľúčové časti ponuky, ako je plat a večera, boli správne preložené, takže sme viseli okolo jedného z najpodivnejších dní nášho života.

Sedieť okolo nepríjemného rozhovoru s pánomzhou

Prezident Mr.zhou bol čínsky gangster (aj keď priateľský, aj keď priateľský), ktorý nemal nič viac, ako nám ukázať, čo dosiahol. Športoval skvelý oblek a obrovský zlatý reťazec a sedel na trónnom stoličke na masívnom dubovom stole. Skupina z nás sedela v krásnej kancelárii na 17. poschodí hotela, pričom masívne okná sa pozerali na mesto.

Ja som bol darca, ja, ďalší štyria cudzinci, fotograf, prekladateľ a sprievod Mr.zhou pekných mladých čínskych dievčat. Keď hovoril, jeho prekladateľ nám oznámil svoje zvláštne a osobné otázky. Jeho otázky začali normálnou cestou. “Ako sa máš? Odkiaľ si? Máte radi Čínu? “ Ale pomaly sa jeho otázky stali oveľa osobnejšími a bizarnejšími.

Spýtal sa, koľko peňazí zarobíme, kde žijeme, čo chceme dosiahnuť v roku 2013, koľko peňazí chceme mať, ak veríme, že vás peniaze potešia a ako získavame čínske priateľky, ak nehovoríme čínštine ( To po tom, čo 4 z nás vysvetlilo, že naše priateľky boli v miestnosti). V miestnosti bolo iba jedno single cudzie dievča a zdalo sa, že Mr.zhou si to okamžite všimol. Naklonil sa tak ďaleko k nej, že by tiež mohol sedieť v jej lone.

Odpoveď na zvláštne otázky pána Zhou

Chválil sa o svojich vozidlách (údajne má Lamborghini), koľko peňazí zarába a dokonca aj číslo svojej poznávacej značky (zrejme je to šťastie v Číne). Použil nám veľa pracovných miest, od počítačového hackeru po herca a pravidelne nás spájal v bitke o nadradenosť. Ako povedal: „Kto číslo jedna?! Kto číslo 1?! “ Na tento účel by sme odpovedali s sarkastickým nadšením, ktoré by len viac vychovávali jeho neukojiteľné ego.

Na jednom mieste v rozhovore diskutoval o tom, že rád píše čínske postavy. Písal svoje meno pre každého z nás. Predpokladali sme, že vytiahne pekný štetec s jemnou špičkou a predstavuje nás do krásnej praktickej práce starovekej čínskej kaligrafie. Nie. Vytiahol z vrecka starú bielu dosku (neviem, prečo mal v celej budove žiadnu tabuľu) a začal čmárať svoj podpis na kúsok papiera pre každého z nás.

Po tom, čo každému z nás odovzdal list s tlačiarňou s polovičnou hmotnosťou, ktorý je doplnený o kurací štrbinu z tabuľky, zvolal, že ho nikdy nesmieme stratiť, pretože má hodnotu 3 000 amerických dolárov.

Keď sa začala foto-op začala, miestnosť bola upchatá. Všetci sme sa stali nepokojnými a unavení z toho, čo táto osoba skutočne chcela. Všetci sme sa zoradili a urobili nejaké fotografie, ktoré mu potriasli ruku pri stole.

Naša fotografia op
Potom sme sa presťahovali do kancelárskych kabín a urobili niekoľko obrázkov, ktoré predstierali, že odpovedali na telefóny a pozreli sa na súbory. Keby sa snažil vyžarovať profesionalitu z týchto fotografií cudzincov vo svojej kancelárii, mohol by nás varovať. Niekoľko z nás boli zavesení a my sme nosili variáciu neformálneho oblečenia od joggingových nohavíc po mikiny.

Naša kancelária strieľa v podivne príležitostnom oblečení
Po fotografovaní sme sa vydali na večeru. Zobrali sme BMW pána Zhou (bez Lambo) na večeru a bol si istý, že bude riadiť plnú rýchlosť po všetkých preťažených zadných uličkách Yangzhou (možno sme si nemysleli, že je v pohode, keby nebol nezodpovedne rýchlo poháňaný). Keď sme dorazili do reštaurácie, nebolo parkovanie, tak vyskočil a použil náhodnú bezpečnostnú stráž 50 RMB (8 dolárov).

Opatrovacia stráž nebola v žiadnom prípade zodpovedná za to, ako ľudia zaparkovali, takže rýchlo odhodil extatické pánzhou. V čase, keď sme išli do reštaurácie, boli sme celkom pohľad. 7 cudzincov, 8 mladých čínskych žien, fotograf a pán Zhou, ktorý vedie cestu, jeho zlatý reťazec žiariaci v jasnom osvetlení reštaurácie.Zvláštny druh ochrany používanej v reštaurácii Hot Pot Restaurant
Posadili sme sa a potešili sme chutné Sichuan Hot-Pot jedlo. Bolo to vymyslené miesto, dokonca nám poskytli tašky na zips, takže sme sa nerozliali na naše mobilné telefóny. Počas večere pánzhou odovzdal okolo svojho iPhone, aby nám všetkým ukázal fotku, keď sedel vo svojej kancelárii na svojom tróne, s poburujúcim množstvom čínskych juanov naskladaných na jeho stole. Bol sklamaný, že sme neboli oveľa viac ohromení jeho dojemom Tony Montana, ale aj tak stále hovoril.

Bola to celkom fotografia, na stole bolo potrebné mať asi štvrtinu miliónov dolárov, ale nikto z nás si nemyslel, že pán Zhou už potreboval jeho ego, takže sme len prikývli a poskytli zmätenú „wow“.

Po skončení večere nás Mr.zhou nechal podpísať riskantnú zmluvu napísanú v čínštine (ku ktorej sme podpísali falošný podpis) a jedna z jeho dievčat nám podala našu mzdu a chcela nás veľa šťastia v novom roku. Pánzhou môže byť nafúkaný, nepríjemný gangster, ale aspoň je to muž svojho slova. Nechali sme večeru s plnými brucho, peniazmi v našich vreckách a vtipným príbehom.

Vychutnajte si večeru s „asistentmi“ pána Zhou

Naši priatelia zvažujú, že prijaté obrázky od Mr.zhou z stohov peňazí a pracovných ponúk. Tieto správy prichádzajú často a v poburujúcich hodinách, takže sa s nimi teší, že nemáme telefóny s obrázkami! Máme zmiešané pocity týkajúce sa nášho dňa s pánomzhou, nevieme, čo sa stane z týchto obrázkov, ale ak uvidíme naše tváre na masívnych billboardoch po celej Číne, budeme radi, že sme dostali 30 dolárov, pridelili večeru a večere a večere Predstavené zvláštnemu charakteru.

Pre oveľa viac v Číne:

Sprievodca rozpočtom na batohovanie Číny

Tipy na cestovanie v Číne

Čína cestovné blogy

Páči sa mi tento príspevok! Pripnúť!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na cestách sú partnerom Amazonu a tiež pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To naznačuje, že zarobíme provízie, ak kliknete na odkazy na našom blogu a kúpite sa od týchto maloobchodníkov.